Про цей курс

Ми повертаємось до викладання курсів англійської в нашому навчальному центрі з 5 травня. Дізнайтеся більше про заходи з безпеки.

Наш курс англійської для початківців та тих, хто має базовий рівень, myFoundation поліпшує базове спілкування англійською для навчання, роботи, щоденного використання мови у чотирьох аспектах — мовлення, слухання, читання та письмо.

Модулі курсу myFoundation викладають структуровано для того, щоб надати вам хорошу базу для вищих рівнів та підготувати вас до нашого гнучкого курсу myClass, що починається з рівня Pre-Intermediate. Програма курсу включає два заняття myClass протягом кожного семестру.

Покращення рівня володіння англійською мовою на курсі myFoundation є поступовим процесом — від простого до складнішого — що є оптимальним варіантом для початкових рівнів.

Кожен модуль курсу myFoundation складається з 20 занять по 90 хвилин кожне протягом 10 тижнів (1 семестр). Сім підрівнів сприяють розвитку природніх мовних навичок у групах.

Викладач відслідковує ваш прогрес та постійно підтримує вас протягом семестру.

Що таке myFoundation Club?

MyFoundation Club – це позакласна програма  для студентів myFoundation (початковий та елементарний рівні), яка  охоплює низку завдань для розвитку мовлення, культурної та соціальної взаємодії. Це неодмінно допоможе вам покращити рівень володіння мовою, вдосконалити основні комунікативні навички та впевненість у говорінні в межах широкого спектру цікавих розмовних тем. Завітайте та насолоджуйтесь заняттями та співпрацею у дружній та веселій атмосфері.

MyFoundation Speaking Club

Зануритися в англомовне середовище вкрай важливо для опанування мовою. Тож не пропустіть шанс долучитися до нашого myFoundation Speaking Club! Це дасть вам додаткову можливість розвинути навички говоріння, повторите те, що ви вивчили під час основних занять, та чудово поспілкуватися з друзями.

myFoundation Pronunciation Doctor

Для початківців англійська вимова може стати справжньою проблемою. Ви не проти вдосконалити вимову? Відчуваєте, що вам слід попрацювати над наголосом у слові чи реченні? Над ритмом мовлення? Інтонацією? Ми раді відчинити вам двері нашого myFoundation Pronunciation Doctor! В ігровій формі ми будемо тренуватися вимовляти слова та фрази разом з друзями, будемо плескати в долоні в такт джазовим мелодіям, будемо вдосконалювати навички артикуляції за допомогою скоромовок та жартівливих віршів.

myFoundation Grammar Doctor 

Якщо ви заплутались у граматичних формах та структурі речень, якщо вам необхідні додаткові пояснення, практика та підтримка учителя, ці безкоштовні уроки, спрямовані на вивчення граматики, саме для вас. Ці сесії були розроблені для повторення і додаткового опрацювання тем, які вивчаються під час основного курсу, що дозволить вам глибше зрозуміти граматику на надасть більше впевненості. Ми завжди раді вас вітати в нашому клубі! Приходьте та вивчайте граматику англійської мови з задоволенням у дружній і доброзичливій атмосфері!

myFoundation Lower Clubs April 2021 (mF 3 – mF 5) 

05.04 Monday 19:45-20:45 Pronunciation Club Sounds /θ/ and /ð/
12.04 Monday 19:45-20:45 Grammar Doctor Daily routines/ adverbs of frequency
19.04 Monday 19:45-20:45 Speaking Club Hobbies (indoor and outdoor activities)
26.04 Monday 19:45-20:45 Pronunciation Club Plosive consonants 

myFoundation Higher Clubs April 2021 (mF 6 – mF 7) 

02.04 Friday 19:45-20:45  Pronunciation Club Word and sentence stress 
09.04 Friday 19:45-20:45  Grammar Doctor  Adverbs of frequency 
16.04 Friday 19:45-20:45  Speaking Club Personality adjectives
23.04 Friday 19:45-20:45  Grammar Doctor  Present Continuous (for 1) things happening now; 2) future arrangements) 
30.04 Friday 19:45-20:45  Speaking Club Food and Drinks

Що ви отримуєте?

Ви розвинете усі основні чотири навички (слухання, говоріння, читання та письмо) через низку різноманітних комунікативних завдань.

Ви вивчатимете лексику і граматику в контексті повсякденних ситуацій, що зумовлює ефективність навчання.

Ви перебуваєте у центрі навчального процесу. Ваші потреби, інтереси та культура, а також ваш навчальний стиль лежать в основі викладацького процесу.

Ви навчитеся автономно оцінювати ваш власний прогрес.

Курс також передбачає індивідуальну консультацію з викладачем посередині та наприкінці семестру.  

Розклад та ціни

Англійська мова для початківців та тих, хто має базовий рівень

Літній семестр 2021: 

1 червня 2021 — 5 серпня, 2021 (вівторок, четвер) 

2 червня 2021 — 6 серпня, 2021 (середа, п'ятниця)  

5 червня 2021 — 7 серпня, 2021 (субота) 

Дні та час: 

Звертаємо вашу увагу, що розклад занять залежить від рівня володіння англійською.

Курс занять триває десять тижнів. Кожне заняття триває 1,5 години двічі на тиждень або 3 години один раз на тиждень. Години початку занять: 

  • Вівторок та четвер: 19:45 / 19:55 
  • Середа та п’ятниця: 19:45 / 19:55 
  • Два заняття у суботу: 9:40 та 11:25 

Вартість курсу становить 7980 грн. 

Зауважте, що фіксований розклад занять пропонується лише студентам курсів:

  • англійська для початківців
  • підготовка до IELTS