Приєднуйся до спільноти студентів myClass

Нехай ваш голос прозвучить в наших ексклюзивних локальних і міжнародних навчальних спільнотах. Розширюйте свою практику, спілкуючись з іншими учнями поза уроками.

Вчіться разом, вчіться ефективніше

Курси MyClass - це не лише ефективне вивчення англійської. У нашому інтерактивному навчальному просторі вас зустрінуть однодумці, де всі допомагають один одному на шляху до знань.

Викладач пояснюватиме вам індивідуальні та групові завдання, надаватиме поради й відгуки щодо вашого прогресу. Завдяки нашим знанням і досвіду викладання ви отримаєте максимум від кожного уроку.

Це більше ніж мова

Вдосконалюйте свої мовні навички на уроках MyClub - перелік занять на різні культурні та соціальні теми. MyClub надає чудову можливість гарно провести час, практикуючи англійську у власному темпі з іншими учнями. 

Ви також можете познайомитися з учнями й викладачами з усього світу в нашій спільноті на Facebook - ексклюзивно для учнів курсів MyClass. Приєднуйтесь до подій онлайн в реальному часі, отримуйте доступ до додаткових ресурсів і спілкуйтеся з іншими учнями, розширюючи власний світогляд.

MyClub 

Що таке MyClub?

MyClub – це позакласна програма для студентів MyClass, що охоплює широкий спектр активностей, зосереджених на практиці мовлення та соціальних аспектах. Сесії MyClub допоможуть вам вдосконалити ваші навички комунікації, здобути впевненість та покращити рівень вашої англійської. Ви можете обирати теми, що цікавлять вас найбільше, та вивчати мову в дружній та веселій атмосфері. 

Professional Skills

Сесії з розвитку професійних навичок зосереджені на розвитку основних професійних навичок, включаючи ділове написання (електронні листи, звіти), спілкування (презентації, переговори) і багато іншого (наприклад, нетворкінг, комунікативність і вміння доносити свою думку). Також ви покращите свою бізнес англійську.

Ці заняття є пробними уроками нашого нового курсу Professional Skills, що проводиться в форматі воркшопів.

 • Сесії Professional Skills проходять щочетверга о 10:45 - 12:15 та у п'ятницю о 19:50-21:20.

Language Doctor

Якщо у вас виникло запитання, або ви не впевнені в якомусь питанні з граматики, що проходили в класі, або хочете отримати пораду щодо того, як запам'ятати нову лексику, - радимо вам відвідати уроки Language Doctor.

Кожен урок базується на темі, що заохочує до розмови та взаємодії, щоб поліпшувати ваші знання з граматики та збагачувати запас слів та фраз, які ви використовуватимете та розумітимете. Ви будете розмовляти з іншими студентами в парах і групах під час різних завдань, включаючи неформальну бесіду, дебати та дискусії.

 • Сесії Language Doctor проходять щосереди о 19:50 - 21:20 для рівня Intermediate та щовівторка о 12:45 - 14:15 для рівнів Upper-Intermediate та Advanced levels.

Grammar Doctor

Це безкоштовні сесії, що цілком сфокусовані на вивченні граматики. Наші досвідчені викладачі допоможуть вам зосередитись на вдосконаленні мовних навичок, що потребують додаткової уваги. Саме такий зосереджений фокус допоможе вам пришвидшити ваш прогрес.

 • Сесії Grammar Doctor проходять щовівторка о 19:30 - 20:30 для pre-intermediate й intermediate levels та щосереди о 19:50 - 20:50 для Upper-Intermediate та Advanced levels.

Speaking Club 

Якщо ви студент курсу MyClass, у вас є чудова можливість відвідувати наш безкоштовний Розмовний Клуб. Його мета – розвиток та практика навичок говоріння, що дозволять вам спілкуватися англійською мовою вільно та правильно. Розмовний Клуб проводять наші висококваліфіковані викладачі, які радо модеруватимуть обговорення низки цікавих та захопливих тем — від книг та фільмів до проблем глобалізації та польотів у космос.

Якщо ви бажаєте більше зануритися в англомовне середовище та практикувати англійську в дружній та неформальній атмосфері, якщо ви шукаєте додаткові можливості вдосконалювати свої навички говоріння, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно позбутися мовного бар'єра, тоді наш Розмовний Клуб саме для вас! Приходьте та насолоджуйтесь справжньою англомовною комунікацією, висловлюйте свою точку зору на неоднозначні та спірні твердження, почувайтеся впевнено, розмовляючи англійською мовою!

 • Сесії Speaking club проходять щовівторка о 17:45 - 18:45 для Pre-Intermediate й Intermediate level та щопонеділка о 12:45 - 13:45 для Upper-Intermediate й Advanced levels.

Vocabulary Booster

Наш клуб Vocabulary Booster – це 90-хвилинні уроки для студентів MyClass таких рівнів: середній, вище середнього та просунутий. Замовляйте урок за 1 кредит, і це дасть вам змогу покращити та розширити вокабуляр за допомогою низки цікавих комунікативних завдань та автентичних ситуацій. Якщо вам подобається відкривати для себе нові значення знайомих слів, експериментувати у їх використанні, якщо ви хотіли би розмовляти більш зрозуміло та правильно, а також краще розуміти носіїв мови – то ці заняття саме для вас.

 • Сесії Vocabulary Booster проходять щопонеділка о 12:45 - 14:15, щочетверга о 19:50 - 21:20 для Intermediate level та щосереди о 10:45 - 12:15 й щовівторка о 19:50 - 21:20 для рівнів Upper-Intermediate та Advanced.

International Speaking Clubs

Одна з найважливіших причин, чому ми вивчаємо англійську мову, це заради спілкування з людьми з інших країн. Це не лише приносить нам велике задоволення, але й безумовно корисну мовну практику! Долучайтеся до International Speaking Clubs та познайомтеся зі студентами нашого курсу з інших країн. А найкраща новина в тому, що ці заняття абсолютно безкоштовні для наших студентів!

Якщо ваш рівень upper-intermediate або вище, ви можете записатися на заняття International Speaking Clubs у нашій системі онлайн бронювання. Вони називаються  'myClub - Special Event'. Кожне заняття триває 60 хвилин.

 • International Speaking Clubs проходять щовівторка о 17:00 та щочетверга о 12:30

European Special Events

Бажаєте більше спілкуватися англійською зі студентами різних національностей та розуміти різні особливості розмовної англійської? Приходьте на наші безкоштовні уроки Connecting Countries. Це міжнародні онлайн-уроки, на яких ви познайомитесь з новими людьми з усього світу та отримаєте автентичний досвід комунікації з людьми, які не розмовляють вашою рідною мовою, а ще ви відчуєте, що таке працювати та жити у міжнародній спільноті. Уроки проводять наші досвідчені викладачі з міжнародної команди Британської Ради. Теми уроків варіюються від поезії до національних фестивалів, свят, традицій по всьому світі. Не проґавте свій шанс подолати мовний бар’єр та вдосконалити свої навички усного мовлення!

 • Уроки Connecting Countries відбуваються щосереди о 14:00-15:00 та щочетверга о 13:00-14:00

(детальний розклад нижче)

Щоб забронювати сесію European Special Events, Professional Skills, Language Doctor, Speaking Club, Vocabulary Booster та Grammar Doctor cкористайтеся системою онлайн бронювання MyClass! Усі спеціальні пропозиції від MyClass заплановані там.

Будь ласка, скасуйте свою реєстрацію, якщо ви не зможете бути присутніми на сесії MyClub, щоб інші мали можливість туди потрапити.

Learner Notebook 

Зверніться до свого викладача, щоб отримати Learner Notebook, та використовуйте його на кожному занятті для досягнення вражаючих результатів.

Завдяки Learner Notebook ви зможете:

 • Завжди мати під рукою відповіді на найпоширеніші запитання;
 • Робити записи під час занять швидко та легко;
 • Запам’ятовувати більше слів за допомогою графічних органайзерів;
 • Краще розуміти граматичні структури завдяки таблицям та шкалам часу;

Скористатися всіма можливостями для повторення пройденого матеріалу.