Приєднуйся до спільноти студентів myClass

Приєднуйтеся до активної студентської спільноти myClass, щоб практикувати розмовну англійську з новими друзями та надихати один одного.

Навчайтеся разом, навчайтеся краще

myClass допоможе розвинути не лише ваші навички з англійської. Наш курс створює середовище, що надасть вам можливість повністю зануритись у вивчення англійської та сприяє розвитку упевненості шляхом взаємодії з іншими.

Ви працюватимете над виконанням завдань у невеликих групах, де викладач матиме змогу відстежувати процес та давати свою оцінку. До того ж, ви отримаєте багато розмовної практики в групах та розвинете навички з англійської для повсякденного використання. 

Вивчайте більше, ніж просто мову

Досягніть нового рівня за допомогою myClub. Це серія онлайн-сесій для наших студентів,що присвячені культурним та соціальним темам.  

myClub – це чудова нагода знайти нових друзів та попрактикувати англійську мову за межами класної кімнати. 

Надайте прискорення своєму кар’єрному зростанню завдяки тематичним заняттям із бізнес-англійської. Ви зможете збільшити словниковий запас, покращити вимову або ж просто поспілкуватись із друзями на сесіях, присвячених розвитку розмовної англійської. 

myClub 

Що таке myClub?

myClub – це позакласна програма для студентів myClass, що охоплює широкий спектр активностей, зосереджених на практиці мовлення, а також на культурних, професійних та соціальних аспектах.Сесії myClub допоможуть вам вдосконалити ваші навички комунікації, здобути впевненість та покращити рівень вашої англійської. Ви можете обирати теми, що цікавлять вас найбільше, та вивчати мову в дружній та веселій атмосфері. 

Professional Skills

Сесії з розвитку професійних навичок не фокусуються на розвитку навичок англійської мови, хоча ви разом з тим будете вдосконалювати і бізнес англійську. Сесії радше розраховані на всіх, хто потребує сильних комунікативних навичок для досягнення успіхів в проектах, робочих стосунках та роботі в командах.

Ці заняття є пробними уроками нашого нового курсу Professional Skills, що проводиться в форматі воркшопів. Більш детальна інформація на нашому сайті.

  • Сесії Professional Skills проходять щосереди о 19:30-21:00 

Language Doctor

Якщо у вас виникло запитання, або ви не впевнені в якомусь питанні з граматики, що проходили в класі, або хочете отримати пораду щодо того, як запам'ятати нову лексику, - радимо вам відвідати уроки Language Doctor.

Кожен урок базується на темі, що заохочує до розмови та взаємодії, щоб поліпшувати ваші знання з граматики та збагачувати запас слів та фраз, які ви використовуватимете та розумітимете. Ви будете розмовляти з іншими студентами в парах і групах під час різних завдань, включаючи неформальну бесіду, дебати та дискусії.

  • Сесії Language Doctor проходять щовівторка о 19:30-21:00 для рівня Intermediate та щочетверга о 19:30-21:00 для рівнів Upper-Intermediate та Advanced levels

Grammar Doctor

Це безкоштовні сесії, що цілком сфокусовані на вивченні граматики. Наші досвідчені викладачі допоможуть вам зосередитись на вдосконаленні мовних навичок, що потребують додаткової уваги. Саме такий зосереджений фокус допоможе вам пришвидшити ваш прогрес.

  • Сесії Grammar Doctor проходять щосереди о 19:30-20:30 та щочетверга о 14:15-15:15

Speaking Club 

Відвідуєте наш  безкоштовний розмовний клуб? Дізнайтесь більше про діяльність Британської Ради в галузі мистецтва та міжнародних проектів! 

Чи знаєте ви, що Британська Рада колекціонує твори мистецтва? Чи знаєте ви, що ми відбираємо найкращу музику у Великобританії та ділимося нею з усім світом? Чи знаєте ви, що…? Діяльність Британської Ради охоплює багато цікавих тем, які ми хочемо з вами розглянути й обговорити протягом наших безкоштовних розмовних клубів. Це чудова можливість отримати практику в спілкуванні англійською, поговорити з представниками проектного відділу Британської Ради та розділити наше щире захоплення творами мистецтва, освітніми проектами тощо. Занурюйтесь в англомовне середовище якнайбільше, відкрийте для себе сучасну Британську культуру, мистецтво, музику у дружній атмосфері.

  • Сесії Speaking Club проходять щопонеділка та щоп’ятниці о 19:30-20:30 та щовівторка о 14:15-15:15

Vocabulary Booster

Наш клуб Vocabulary Booster – це 90-хвилинні уроки для студентів myClass таких рівнів: середній, вище середнього та просунутий. Замовляйте урок за 1 кредит, і це дасть вам змогу покращити та розширити вокабуляр за допомогою низки цікавих комунікативних завдань та автентичних ситуацій. Якщо вам подобається відкривати для себе нові значення знайомих слів, експериментувати у їх використанні, якщо ви хотіли би розмовляти більш зрозуміло та правильно, а також краще розуміти носіїв мови – то ці заняття саме для вас.

  • Сесії Vocabulary Booster проходять щопонеділка о 19:45 – 21:15, щовівторка о 10:45 – 12:15 та щосуботи о  09:30 – 11:00 для рівнів Upper-Intermediate та Advanced та щочетверга о 19:55 – 21:25 для рівня Intermediate

Connecting Countries

Бажаєте більше спілкуватися англійською зі студентами різних національностей та розуміти різні особливості розмовної англійської? Приходьте на наші безкоштовні уроки Connecting Countries. Це міжнародні онлайн-уроки, на яких ви познайомитесь з новими людьми з усього світу та отримаєте автентичний досвід комунікації з людьми, які не розмовляють вашою рідною мовою, а ще ви відчуєте, що таке працювати та жити у міжнародній спільноті. Уроки проводять наші досвідчені викладачі з міжнародної команди Британської Ради. Теми уроків варіюються від поезії до національних фестивалів, свят, традицій по всьому світі. Не проґавте свій шанс подолати мовний бар’єр та вдосконалити свої навички усного мовлення!

  • Уроки Connecting Countries відбуваються щосереди о 14:00-15:00 та щочетверга о 13:00-14:00

(детальний розклад нижче)

Щоб забронювати сесію Connecting Countries, Professional Skills, Language Doctor, Speaking Club, Vocabulary Booster та Grammar Doctor cкористайтеся системою онлайн бронювання myClass! Усі спеціальні пропозиції від myClass заплановані там.

Будь ласка, скасуйте свою реєстрацію, якщо ви не зможете бути присутніми на сесії myClub, щоб інші мали можливість туди потрапити.

Розклад myClub для студентів myClass:

Monday 25 January (19:30-20:30) Speaking: Aiming for Accuracy  Character and personality
Monday 25 January (19:45-21:15) Language Doctor The future 
Monday 25 January (19:45-21:15) Vocabulary Booster Progress
Tuesday  26 January (10:45-12:15) Vocabulary Booster Technology and Way of Life
Tuesday  26 January (10:45-12:15) Professional Skills Enhancing your presentation with visual aids. Description: This session will help you to get better at creating clear and appropriate slides that help the audience understand the presentation. 
Tuesday  26 January (14:15-15:15) Grammar Doctor Future perfect simple and continuous 
Tuesday  26 January (19:30-21:00) Language Doctor Comparative and Superlative Adjectives
Tuesday 26 January (19:45-20:45) Speaking: Aiming for Accuracy Friendship
Wednesday 27 January (10:45-12:15) Language Doctor  Passive Voice 
Wednesday 27 January (14:15-15:15) Speaking: Aiming for Accuracy To binge or not to binge: series or serials?
Wednesday 27 January (19:30-20:30) Grammar Doctor Articles. Description: you will be better able to understand and use articles (a/an, the, zero article) when talking about familiar things. 
Wednesday 27 January (19:45-21:15) Professional Skills  Managing your time with others. Description: You will look at how to use strategies to save time when working with others while maintaining positive relationships.
Thursday 28 January (13:00-14:00) Connecting Countries Speaking Club  Burns Night – Famous Poets 
Thursday 28 January (14:15-15:15) Grammar Doctor Causative Passive. Description: In this session, you will look at the situations in which causative passive is used naturally and discuss its meaning. You will practise using the structure in its accurate form. 
Thursday 28 January (14:15-15:15) Speaking: Aiming for Accuracy What is beauty? Description: Beauty means different things to different people 
Thursday 28 January (19:30-21:00) Language Doctor Modals of Deduction
Thursday 28 January (19:30-21:00) Vocabulary Booster Explore the Countryside
Thursday 28 January (19:45-21:15) Language Doctor Ways of Expressing the Future 
Thursday 28 January (19:55-20:55) Speaking: Aiming for Accuracy Education. Description: What is the role of education today?
Friday 29 January (10:45-12:15) Professional Skills  Writing reminder and chaser emails. Description: In this session you will learn how to keep emotion out of emails and strategies to achieve optimal results when sending reminder and chaser emails. 
Friday 29 January (19:30-20:30) Speaking: Aiming for Accuracy ‘Happy ever after’. The pros and cons of marriage.
Saturday 30 January (9:30-11:00) Vocabulary Booster The Weather
Saturday 30 January (9:30-11:00) Vocabulary Booster Natural Disasters and Climate Change
Saturday 30 January (11:45-12:45) Speaking: Aiming for Accuracy  Conspiracy Theories

Academic Skills

12 нових уроків Academic Skills на кожному рівні від Pre-Intermediate до Advanced допоможуть розвинути ваше мовлення та навички у нових практичних контекстах. Ви будете обговорювати пов'язані з освітою теми, тренуватися брати участь в консультаціях та вебінарах, випробовувати корисні стратегії розуміння розмовної та письмової англійської та навіть поліпшувати свою вимову.  

Наші заняття Academic Skills створені спеціально для студентів вишів, професорів, дослідників та всіх, хто хоче використовувати англійську у більш офіційних ситуаціях.

Learner Notebook

Зверніться до свого викладача, щоб отримати Learner Notebook, та використовуйте його на кожному занятті для досягнення вражаючих результатів.

Завдяки Learner Notebook ви зможете:

  • Завжди мати під рукою відповіді на найпоширеніші запитання;
  • Робити записи під час занять швидко та легко;
  • Запам’ятовувати більше слів за допомогою графічних органайзерів;
  • Краще розуміти граматичні структури завдяки таблицям та шкалам часу;

Скористатися всіма можливостями для повторення пройденого матеріалу.