MyClass – це новий гнучкий курс для вивчення англійської мови. З MyClass ви керуєте своїм навчанням – вибираєте заняття, які найбільше відповідають вашим інтересам та розпорядку дня.

Практична англійська мова

З MyClass ви вивчаєте англійську, яка вам дійсно потрібна – з акцентом на розмовних навичках у повсякденних ситуаціях та сприйнятті мови на слух. Заняття спрямовані на опрацювання тем, що знадобляться вам у реальному житті.

Зручність

Записавшись на MyClass, вам не треба чекати, поки почнеться новий набір. Як тільки ви зареєструєтеся – можете приступати до вивчення мови. Крім того, у вас є можливість записатися на заняття навіть за одну (!) хвилину до його початку.

Ви маєте повний контроль

Після реєстрації вам надається особистий доступ до системи онлайн-бронювання. Таким чином ви можете керувати своїм курсом та відслідковувати власний прогрес.

Більша гнучкість – більший вибір

В онлайн-системі бронювання ви самостійно вибираєте день, час, викладача та тему заняття згідно зі своїми побажаннями та розкладом. Також Ви можете змінити ваш вибір за 24 години до початку заняття.

Ви не платите за пропущені заняття

З гнучкою системою навчання вам не доведеться платити за заняття, яке не можете відвідати. Просто скасуйте його не пізніше як за 24 години до початку.

Для кого підійде MyClass

MyClass розроблено для тих, в кого багато справ і дуже насичений графік. MyClass підійде тим, хто хоче навчатися дуже інтенсивно і досягти високих результатів у короткий термін, а також тим, хто навпаки хоче навчатися менш інтенсивно у зв’язку з напруженим графіком.

Що ви вивчатимете?

У навчанні головний акцент здійснюється на повсякденній англійській мові та реальних темах, а також практичних мовних вправах.

Розмовляйте впевненіше та сприймайте мову на слух 

  • Розвивайте свої розмовні навички для реальних життєвих ситуацій
  • Отримуйте зворотній зв'язок щодо ваших успіхів.

Розвивайте свою англійську у класі

  • Покращуйте вашу англійську під час класних занять
  • Вивчайте необхідну лексику та граматику, щоб бути в змозі висловлювати те, що хочете.

Працюйте над вимовою у класі та говоріть природно

  • Вивчайте мову за межами класу
  • Засвоюйте граматику, лексику, покращуйте сприйняття мови на слух та читання, виконуючи цікаві та інтерактивні онлайн-завдання, пов’язані з вашим навчанням.

Як можна відстежити свій прогрес?

  • У Британській Раді ви не вивчаєте англійську самостійно. Наші кваліфіковані викладачі допомагають вам відслідковувати прогрес протягом курсу за різними критеріями
  • На кожному 10 занятті викладач оцінить ваш прогрес, поки ви виконуватимете основне усне завдання уроку, та завантажить ваші результати в онлайн-систему, де ви зможете з ними ознайомитися
  • Онлайн-система бронювання дозволяє відстежувати ваш загальний прогрес та переглянути, яку кількість занять ви вже пройшли.

Структура курсів

MyClass розроблено спеціально для студентів Британської Ради. 

Щоб надати вам всі можливості для того, щоб насолоджуватися уроками MyClass, коли вам це зручно, ми пропонуємо різноманітні варіації ранкових, денних і вечірніх розкладів 6 разів на тиждень. 

Ми знаємо, що ваш графік змінюється і що всі студенти вчаться по-різному. Тому ви самі обираєте інтенсивність вашого навчання - від одного уроку на тиждень до кількох занять протягом дня. Курси MyClass мають нелінійну структуру, що дає Вам повну свободу обирати, які уроки та у якому порядку відвідувати. Ви навіть можете забронювати той самий урок знову, якщо забажаєте. 

Кожний рівень включає 120 годин занять у класі. Кожний урок триває 1.5 години, тому, щоб завершити один рівень, ви повинні відвідати щонайменше 80 уроків. Чим більше уроків ви відвідаєте, тим більший матимете прогрес.

Для того, щоб визначити ваш рівень володіння мовою, вам необхідно зареєструватися на безкоштовну консультацію та скласти онлайн тест.