Розклад та ціни

Святкова пропозиція на курси MyClass!

Обирайте будь-який пакет нашого гнучкого курсу MyClass та отримайте 20% додаткових уроків безкоштовно. Пропозиція діє лише до 16 січня.

Реєструйтесь на консультацію, щоб дізнатися більше.

Гнучкий розклад

Вивчення англійської ще ніколи не було таким легким, як з MyClass. Завдяки гнучкому розкладу, ви можете навчатися за тим графіком, що зручний саме вам.  Керуйте своїм графіком навчання за допомогою вебпорталу або мобільного додатку MyClass:

  • Створіть свій персональний розклад: 7 днів на тиждень у вашому розпорядженні ранкові, денні та вечірні заняття. Оберіть темп навчання, що підходить саме вам та долучайтесь в будь-який час.  
  • Зареєструйтеся на урок до його початку у будь-який зручний для вас час
  • Із MyClass ви ніколи не пропустите урок, просто скасуйте свою реєстрацію за 24 год до початку заняття і урок не буде зарахованим, як проведений.

Ціни

Курс MyClass пропонує різні види пакетів. Обирайте навчальний пакет, що підходить вашому стилю життя та бюджету. Проте пам’ятайте: більше – це значить вигідніше. 

Пакет  Тривалість Ціна за годину
120 годин 12 місяців 227 грн
90 годин 9 місяців 245 грн
60 годин 6 місяців 278 грн
30 годин 3 місяці 313 грн

Кожен урок триває 90 хвилин. 

Для вашої зручності та завдяки нашому новому партнеру – банку Credit Agricole, ми пропонуємо вам можливість сплачувати вартість курсу MyClass щомісяця незалежно від обраного пакету.