Розклад та ціни

Гнучкий розклад

Вивчення англійської ще ніколи не було таким легким, як з myClass. Завдяки гнучкому розкладу, ви можете навчатися за тим графіком, що зручний саме вам.  Керуйте своїм графіком навчання за допомогою вебпорталу або мобільного додатку myClass:

  • Створіть свій персональний розклад: 7 днів на тиждень у вашому розпорядженні ранкові, денні та вечірні заняття. Оберіть темп навчання, що підходить саме вам та долучайтесь в будь-який час.  
  • Зареєструйтеся на урок до його початку у будь-який зручний для вас час
  • Із myClass ви ніколи не пропустите урок, просто скасуйте свою реєстрацію за 24 год до початку заняття і урок не буде зарахованим, як проведений.

Ціни 

Курс myClass пропонує різні види пакетів. Обирайте навчальний пакет, що підходить вашому стилю життя та бюджету. Ви можете придбати пакет на 20, 40, 60 чи 80 кредитів. Проте пам’ятайте:  більше – це значить вигідніше. Вартість навчання на курсі myClass від 217 гривень за годину.

Вартість одного уроку, що триває 90 хвилин, складає один кредит. 

Для вашої зручності та завдяки нашому новому партнеру – банку Credit Agricole, ми пропонуємо вам можливість сплачувати вартість курсу myClass щомісяця незалежно від обраного пакету.