Досягніть своєї мети

Найголовніше – це не стати найдосконалішим в англійській, а постійно розвиватися . Ми допоможемо вам крок за кроком на шляху до досягнення вашої мети. 

Відстежуйте свій прогрес разом з нами  

Ми знаємо, наскільки важливий прогрес на шляху до мети. Наші висококваліфіковані викладачі допомагатимуть вам скерувати ваш процес навчання, надаючи свої письмові оцінки та зворотній зв’язок. 

Оцінювання проводиться після кожних десяти занять, та після того, як ви виконаєте завдання на уроках. На вебсайті або у додатку MyClass ви можете відстежити свій прогрес,  а також отримати зворотній зв’язок від викладача.

Отримайте додаткову експертну підтримку та практичні поради щодо покращення ваших розмовних навичок, записуючи 1-хвилинні відеовідповіді  на запитання, які ми публікуємо кожні два тижні на платформі MyMinute.  

Контролюйте свій навчальний прогрес, проходячи двічі на місяць MyCheck тест з тем, які ми розглядаємо на уроках Vocabulary Booster та Language Doctor. Ви отримаєте швидкий зворотний зв’язок та додаткові вказівки щодо вивчення мови.

Навчайтеся з нами та станьте кращою версією себе  

Навчання продовжується і поза уроками – для цього ми проводимо вправи на рефлексію. На кожному занятті викладач спонукатиме вас аналізувати своє навчання, тож ви зможете наочно побачити, як просуваєтеся вперед. 

Самоаналіз допоможе вам покращити ефективність вашого навчання та побачити, як винагороджуються ваші зусилля. 

Ми підтримуємо вас на шляху до мети

Зареєструйтеся на індивідуальну консультацію MyAdvisory із викладачем нашого навчального центру, який допоможе вам скласти індивідуальний навчальний план. Ви також можете консультуватися під час проходження курсу, таким чином ви матимете можливість скоректувати свій навчальний план, спираючись на ваші особисті результати та потреби. Ми радимо вам зареєструватися на консультацію, якщо у вас є запитання стосовно результатів вашого оцінювання або вам потрібна додаткова інформація щодо додаткових позакласних занять, які ми пропонуємо.