Досягніть своєї мети

Ми допоможемо вам створити особистий план навчання й отримати бажаний результат, вам лише необхідно обирати уроки і темп навчання.

Персоналізуйте ваше навчання

Не знаєте, з чого почати? Ми створимо для вас особистий навчальний профіль, де буде зібрано найкращий навчальний контент для ваших потреб. Кожне завдвння має значення: від рекомендацій уроків до вправ онлайн.

Супровід на кожному кроці

Почніть зі вступного заняття від нашої команди експертів, де ви дізнаєтесь усе необхідне щодо курсів MyClass. Після першого уроку, запишіться на індивідуальну консультацію та отримаєте особистий відгук щодо ваших потреб у навчанні, аби ви могли вибрати правильні уроки для ефективного просування вперед.

Ми пропонуємо індивідуальні консультації на всіх ключових етапах. Наші викладачі підтримають вас у досягненні ваших цілей, надаючи корисні відгуки про ваш прогрес і допомагають вдосконалювати ваш навчальний план.

Відстежуйте ваш прогрес

Ми знаємо, наскільки важливий прогрес у досягненні ваших цілей. Наші викладачі забезпечать експертний супровід для класу, а кожний десятий урок відбувається оцінювання. 

Відстежуйте свій прогрес і переглядайте персоналізовані відгуки свого викладача на веб-сайті або в застосунку MyClass.