Досягніть своєї мети

Найголовніше – це не стати найдосконалішим в англійській, а постійно розвиватися . Ми допоможемо вам крок за кроком на шляху до досягнення вашої мети. 

Відстежуйте свій прогрес разом з нами  

Ми знаємо, наскільки важливий прогрес на шляху до мети. Наші висококваліфіковані викладачі допомагатимуть вам скерувати ваш процес навчання, надаючи свої письмові оцінки та зворотній зв’язок. 

Ви можете перевірити свій прогрес після проходження будь-яких чотирьох занять в межах однієї Теми – це можливість закріпити граматику та  словниковий запас з уроків за допомогою веб-сайту або програми MyClass.

Продовжуйте вчитися поза межами класу, виконуючи вправи для самостійного опрацювання та оцінки власних знань онлайн. Після кожного заняття ваш викладач заохочуватиме вас повторити та перевірити, наскільки ви засвоїли пройдений матеріал.

Ми підтримуємо вас на шляху до мети

Зареєструйтеся на індивідуальну консультацію MyAdvisory із викладачем нашого навчального центра, який допоможе вам створити індивідуальний навчальний план. Ви також можете відвідувати консультації під час навчання, таким чином ви матимете можливість скоректувати свій навчальний план, спираючись на ваші особисті результати, потреби та зворотний зв’язок від викладача. Ми радимо вам зареєструватися на консультацію після вашого першого оцінювання та наприкінці курсу, якщо у вас є запитання стосовно результатів вашого оцінювання або вам потрібна додаткова інформація щодо додаткових позакласних занять, які ми пропонуємо.