Learn English, One to one sessions, UA-YP

Цей формат навчання підходить студентам, у яких є конкретні потреби у вивченні мови та бракує часу на її вивчення  та тим, хто бажає зосередитися більше на своїх власних пріоритетах, а не на потребах усієї навчальної групи.

Всі програми індивідуального навчання включають попередній детальний аналіз Ваших потреб, щоб створити курс, що буде їх повністю задовольняти. Ви можете обирати місце проведення занять – у Вашому офісі чи в приміщенні нашої школи в Києві.

Ми пропонуємо:

Загальні курси англійської

Загальний курс покращує навички спілкування англійською для навчання, роботи, щоденного використання мовиу чотирьох аспектах – мовлення, аудіювання, читання та письмо.

Курси ділової англійської

Курси ділової англійської мають на меті вдосконалити комунікативні навички завдяки збагаченню граматичних знань та лексики. Ви вивчатимете бізнес англійську, виконуючи комунікативні завдання у діловому контексті. Щоб зробити навчання ефективним та допомогти Вам досягти успіху, ми використовуємо новітні технології та заохочуємо Вас ділитися власним досвідом ділового спілкування з одногрупниками.

Підготовку до іспиту IELTS

Ми допоможемо Вам підготуватися до екзаменів з англійської мови, що визнаються школами, університетами, державними та приватними компаніями у всьому англомовному світі. У разі успішного складання Ви отримаєте міжнародно визнаний сертифікат, що засвідчить Ваш рівень володіння англійською мовою.

Відпрацювання навичок ведення презентацій

Цей курс допоможе Вам здобути впевненість при проведенні презентацій англійською мовою, а також  - навчитися правильно структурувати та представляти інформацію аудиторії.

Відпрацювання навичок ведення переговорів

Ефективні переговори – запорука успішного бізнесу. Даний курс буде цікавий всім, хто бажає вдосконалити свої ділові комунікативні навички, розширити словниковий запас ділової англійської та отримати необхідні знання для ведення успішних переговорів.

Спеціально розроблені курси

Наші висококваліфіковані викладачі можуть розробити курс, який буде задовольняти основні потреби Вашої компанії, враховуючи специфіку Вашого бізнесу. Завдяки даному курсу ви легко зможете отримати знання мови, що необхідні саме у Вашому секторі бізнесу та успішно налагоджувати відносини з партнерами та клієнтами.