Learn English, Courses in your office

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші співробітники покращили свої знання англійської для ефективного проведення зустрічей, переговорів, ділової переписки, ми можемо підготувати курс, який буде доречний саме для Вашої компанії. Заняття можуть проходити як у Вашому офісі, так і в приміщенні нашої школи в Києві.

Цілі курсу будуть узгоджені під час зустрічі з Вашою компанією і персоналом. Потім ми розробимо курс, що вдовольнятиме потреби Вашої компанії.

Перед початком курсу ми тестуємо працівників, щоб визначити їхній рівень володіння мовою, і пропонуємо рекомендації щодо найбільш прийнятних спеціальних можливостей згідно потреб Вашої компанії. Ми постійно інформуємо Вас про успіхи Ваших працівників, а також оцінюємо прогрес Ваших колег наприкінці кожної програми підготовки.

Ми пропонуємо:

Загальні курси англійської

Загальний курс покращує навички спілкування англійською для навчання, роботи, щоденного використання мови у чотирьох аспектах – мовлення, аудіювання, читання та письмо.

Курси ділової англійської

Курси ділової англійської мають на меті вдосконалити комунікативні навички завдяки збагаченню граматичних знань та лексики. Ви вивчатимете бізнес англійську, виконуючи комунікативні завдання у діловому контексті. Щоб зробити навчання ефективним та допомогти Вам досягти успіху, ми використовуємо новітні технології та заохочуємо Вас ділитися власним досвідом ділового спілкування з одногрупниками.

Курс розвитку презентаційних навичок

Цей курс допоможе Вам здобути впевненість при проведенні презентацій англійською мовою, а також навчитися правильно структурувати та представляти інформацію аудиторії.

Відпрацювання навичок ведення переговорів

Ефективні переговори – запорука успішного бізнесу. Даний курс буде цікавий всім, хто бажає вдосконалити свої ділові комунікативні навички, розширити словниковий запас ділової англійської та отримати необхідні знання для ведення успішних переговорів.

Підготовка до іспиту IELTS

Ми допоможемо Вам підготуватися до екзаменів з англійської мови, що визнаються школами, університетами, державними та приватними компаніями у всьому англомовному світі. У разі успішного складання Ви отримаєте міжнародно визнаний сертифікат, що засвідчить Ваш рівень володіння англійською мовою.

Спеціально розроблені курси

Наші висококваліфіковані викладачі можуть розробити курс, який буде задовольняти основні потреби Вашої компанії, враховуючи специфіку Вашого бізнесу. Завдяки даному курсу ви легко зможете отримати знання мови, що необхідні саме у Вашому секторі бізнесу та успішно налагоджувати відносини з партнерами та клієнтами.