Цей безкоштовний онлайн-курс допоможе вам підготуватися до вашої першої роботи або зміцнити навички на ранніх етапах вашої кар’єри. На початку кар’єри або нової роботи виникає багато запитань, тому ми розробили курс, який проведе вас крізь ці перші тижні та місяці.

Курс ідеально підходить для студентів, випускників, тих, хто знову повертається до професії або хоче вдосконалити свої вміння. Цей безкоштовний онлайн-курс надасть вам знання та методи впевненого спілкування та побудови стосунків. Він також дасть вам уявлення про управління власними ресурсами і про досягнення успіху на глобальному ринку праці. 

Розроблений спільно Британською Радою та Університетом Шеффілда, курс націлений на створення основних вмінь, котрих від своїх співробітників вимагають всі роботодавці світу. Ви навчитеся:

  • ефективному спілкуванню у міжкультурному середовищі
  • адаптуватися до нових умов
  • будувати і підтримувати стосунки із колегами

Курс дуже інтерактивний і містить статті для читання, відео та інші матеріали із порадами, які допоможуть вам почуватися впевнено, коли ви починаєте працювати.

Курс «Як досягти успіху на глобальному ринку праці»  є дуже гнучким і забиратиме до 3 годин вашого часу на тиждень протягом чотирьох тижнів, тому ви зможете навчатися у будь-який зручний для вас момент. Ви можете зареєструватися вже зараз і до останнього дня курсу.