Teaching young learners online

Дізнайтесь більше про теорію та практику онлайн викладання 

У відповідь на пандемію COVID-19 вчителі були вимушені швидко і кардинально адаптувати своє викладання на вимогу часу.

Протягом курсу ви опануєте практичні та теоретичні навички з онлайн викладання: як розпланувати доступні онлайн уроки та проводити оцінювання, що означає  онлайн-безпека та як побудувати відносини між учнями. Ви також навчитесь як залучити учнів онлайн за умов синхронного та асинхронного середовища.

Кожного тижня ми розглядатимемо ключові аспекти онлайн навчання:

Змістовна взаємодія Створення сприятливих умов для учнів, що допоможуть їм взаємодіяти змістовно та  навчатись разом онлайн.
Залучення, зміст та диференціація Підлаштування онлайн викладання до потреб ваших учнів аби забезпечити інклюзивність та задоволення від уроків.
Практичні заняття, оцінювання та прогрес Допомога учням в розвитку розмовних та письмових навичок, та  допомога учням та їх батькам у відстеженні успіхів у навчанні за допомогою системи оцінювання.

Курс розрахований на вчителів англійської мови, що викладають онлайн для дітей віком від 5-17 років.  Курс підходить як для тих хто вже має досвід викладання онлайн, так і для тих, хто лише відкриває для себе нові способи викладання.

Хоча курс зосереджений на викладанні англійської мови онлайн, викладачі з інших предметів знайдуть для себе багато корисної інформації, зокрема планування онлайн уроку.