Курс фокусується на тому, що таке мова і як ми дізнаємося сенс нової мови; що легко і важко при вивчення іншої мови, а також про найкращі способи викладати мову.

Він розроблений Саутгемптонським університетом та Британською Радою, в минулому році цей курс прослухали 120.000 людей зі всього світу. 

Курс триває протягом чотирьох тижнів. Він буде знайомити вас з деякими з останніх ідей в області досліджень і практиками в галузі вивчення і викладання мов.

Ви зможете:

  • дізнатися, що значить вивчати другу мову.
  • розглянути мовні класи і як навчання впливає на наше вивчення мови
  • поглянути на використання технології в процесі навчання, а також йїї переваги і недоліки для вивчення мови.

Для кого цей курс?

Цей курс розрахований на випускників, зацікавлених у вивченні мови. Це дасть вам розуміння, що таке післядипломна освіта в галузі викладання англійської мови. Ніякого додаткового знання не потрібно, щоб взяти участь в процесі, і ми запрошуємо всіх, хто зацікавлений в отриманні додаткової інформації про вивчення мови і викладання.

Зареєструйтеся на цей курс і вигравайте стипендію для магістратури в галузі викладання англійської мови.

Ви можете взяти наш безкоштовний інтерактивний курс, щоб отримати уявлення про онлайн-магістратуру. Ви навіть можете отримати право подати заяву на отримання стипендії для покриття частини зборів нашого онлайн магістерської програми викладання англійської мови. Дізнайтеся більше про програму розроблену спільно Університетом Саутгемптона і Британською Радою.

Дивіться також