Онлайн сесія для вчителів англійської мови
Date
Середа 15 квітня 2020 -
15:00 до 16:00
Місце проведення
Онлайн подія

В рамках підтримки #StayHome програми Британської ради, ми організували серію онлайн конференцій, що допоможуть вам підтримувати зв'язок та обмінюватись досвідом з колегами по всьому світу. 15 квітня проходитиме онлайн конференція із доктором Гарі Кучахом, президентом Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної – IATEFL.

Протягом сесії Доктор Кучах представить роботу IATEFL та надасть докладну інформацію про відмінності та переваги для членів асоціації. А також розповість про способи взаємодії і як ви можете використовувати онлайн ресурси IATEFL, за для свого професійного розвитку.

Також ви дізнаєтесь більше про IATEFL Global Get-Together – онлайн захід, який  відбудиться 18 та 19 квітня та збере довкола професійних викладачів англійської мови з усього світу. Участь у заході безкоштовна. 

Наприкінці онлайн сесії доктор Кучах відповідатиме на запитання у режимі реального часу. Тому ми сподіваємось ви підготуєте свої запитання заздалегідь.

Інформація про спікера

Доктор Кучах – лектор з викладання мови в Університеті Лідсу, Велика Британія. Брав участь у розробці низки навчальних матеріалів та ініціатив для викладачів у країнах південно-сахарської Африки , Південно-Східної Азії та Європи. Останнім часом він працював консультантом Ради Європи в Албанії , а також із Windle Trust International у південному Судані, Британською Радою Авганістані, Кот-д’Івуар, Гвінеї та Сенегалі. Доктор Кучах є членом міжнародної асоціації входить до 30-ки лідерів галузі за TESOL та є президентом асоціації IATEFL.