Date
Субота 08 лютого 2020 -
14:30 до 19:30
Місце проведення
Освіторія Хаб, вул. Московська, 2, Київ

У 2019 році Британська Рада в Україні об'єднала зусилля із Music Export Ukraine для проведення міжнародного форуму музичної індустрії Selector PRO. Подія відбудеться за підтримки Польського Інституту 7 та 8 лютого 2020 у Києві. 

Професіонали музичної індустрії зберуться для обговорення бізнес можливостей та потенціалу для співпраці протягом двох інтенсивних днів, наповнених нетворкінг-сесіями, розглядом кейсів, панельними дискусіями та шоукейсами. Форум розширить свій традиційний географічний фокус на британську та на та українську музичну сцену з метою вивчення можливостей на широких ринках Східної Європи та Центральної Азії. Тематичний фокус Форуму цього року – розвиток і зростання стійкого бізнесу в індустрії живих виступів і використання потенціалу сусідніх музичних ринків.

У перший день форуму під час закритої нетворкінг-сесії українські концертні агентства та незалежні промоутери зустрінуться із музичними агентами з Великої Британії, а також промоутерами зі Східної Європи, Західних Балкан та Центральної Азії.

8 лютого всі охочі зможуть потрапити на відкриту частину музичної конференції. Конференція розпочнеться панельною дискусією за участі представників музичної індустрії Великої Британії – Ріка Мортона із Blow Up Live, Пола МакГіверна з Pitch&Smith, Ребекки Прочнік з Earth Music Agency Ltd, Ханни Шобгола з Echo Location Talent та Джейн Біз, програмної директорки легендарного концертного залу Roundhouse. Вони поділяться своїм багаторічним досвідом роботи на різних ланках музичного бізнесу та особливостями роботи у професійному трикутнику агент-менеджер-артист.

Друга панельна дискусія буде присвячена питанням організації спільних турів у Європі та Азії. Промоутери із Албанії, Боснії та Герцеговини, Азербайджану та інших країн поділяться своїми інсайтами та досвідом роботи із різними музичними жанрами.

Заключна панель цього дня буде присвячена можливостям розвитку індустрії, а саме сталим моделям роботи малих концертних майданчиків та локальним і міжнародним можливостям для підтримки музичного сектору від програми “Креативна Європа”, Українського Культурного Фонду та House of Europe. В цій секції також буде розглянуто кейс-стаді проєкту Katowice - City of Music, який за декілька років існування змінив динаміку музичного ландшафту Польщі.

Зацікавлені взяти участь у конференції 8 лютого? Квиток можна придбати за посиланням. Ціна квитка ­– 150 грн.

Ми також пропонуємо вам налаштуватися на сучасну британську музику під час концерту одного з найяскравіших лондонських ф'южн-гуртів The Comet Is Coming, який виступить у Caribbean Club 7 лютого. Команда входить до списку агенції Blow Up Live, представленої на Форумі. Квитки на концерт The Comet Is Coming доступні за посиланням.

Форум Selector PRO відбудеться в Освіторія HUB, вул. Московська, 2.
Двері відкриваються 8 лютого 2020 року о 13:30, захід розпочинається о 14:30.

Довідкова інформація про спікерів з Великої Британії:

Джейн Біз, програмна директорка Roundhouse. Керує сіткою подій із понад 100 виступами на рік та командою, яка реалізовує музичні проєкти в Paul Hamlyn Roundhouse Studios. Кураторка таких нових фестивалів та програм, як In The Round. 

Пол МакГіверн, агент у Pitch & Smith. Працює з такими артистами, як  Cut Copy, Penelope Isles, This Is The Kit, Dr Dog, Dillon та багатьма іншими. Допомагає розвивати концертні кар’єри музикантів через організацію гастролів у клубах та виступів артистів на фестивалях Великої Британії, ЄС та всього світу. Пол також входить у програмну команду подій Concert Studio в Барселоні.

Ханна Шобгола, старша агентка у Echo Location Talent. До того, як приєднатися до Echo Location, Ханна працювала у Fabric, а потім у WME, одному з найбільших агентств, керуючи дуже різноманітними артистами, від Paul Kalkbrenner та MIA до Trentemøller та Maya Jane Coles.

Рік Мортон, агент у Blow Up Live, який відповідає за кар'єру та стратегію широкого кола артистів, таких як Squarepusher, The Comet is Coming, Brian Eno, !!!, Warmduscher та багатьох інших.

Ребекка Прочнік, агентка у Earth Music Agency Ltd. Cеред багатьох інших, агентство представляє таких артистів, як Skepta, AJ Tracey, Gaika, Ghetts, Floating Points, The New Pornographers.

Джон Данн, промоутер з Parallel Lines. У даний час він працює виключно в Лондоні з такими артистами, як The National, Arcade Fire, Jungle, Glass Animals, Sharon Van Etten, St. Vincent, Future Islands – загалом, понад 140 артистів.

Tag icon
мистецтво