Що таке Aptis для підлітків?

Aptis для підлітків – це тест з англійської мови, розроблений фахівцями Британської Ради спеціально для дітей та підлітків віком від 13 до 17 років. 

Тестові завдання складені з урахуванням реалій повсякденного життя підлітків, таких як соціальні мережі, домашнє завдання, шкільні події та спорт, щоб наблизити тест до умов звичайного спілкування підлітків. Завдяки такому сучасному підходу до тестування, кандидатам вдається повністю продемонструвати свої вміння та навики з англійської мови. Веселий та сучасний підхід до тестування, Aptis для підлітків – це тест 21 століття для умів 21 століття.

Листом Міністерства освіти і науки України від 05.02.2021 № 1/9-54 Aptis for Teens було включено у перелік міжнародних мовник іспитів, результати яких зараховуються як атестація з іноземної мови. 

 

Чому обирати Aptis для підлітків?

  • Aptis для підлітків допоможе вам підготуватися. Результати тесту дадуть вам оцінку CEF для кожної з 4 навичок та загальний рівень володіння англійською мовою.
  • Ви зможете вирішити, чи готові ви складати міжнародно визнані іспити, такі як IELTS, і брати участь у навчанні за кордоном та програмах проживання в сім’ї.
  • Aptis для підлітків із чотирьох навичок контролюється та гарантується Британською Радою в Україні.
  • Aptis для підлітків є гнучким: ви можете вибрати дату, яка вам підходить.