Останній термін подання заявки: 4 лютого 2020 року

Якщо ви причетні до досліджень методів оцінювання чи безпосередньо працюєте в цій сфері, то вас зацікавлять наші нагороди та гранти. Вони відзначають досягнення й інновації в галузі оцінювання в навчанні мов і підтримують нашу дослідницьку діяльність по всьому світу.

Нагороди та гранти спрямовані як на студентів-дослідників, так і на більш досвідчених дослідників у галузі оцінювання.

Є ЧОТИРИ КАТЕГОРІЇ, НА ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ПОДАТИСЯ:

1. Гранти на дослідження оцінювання – призначені для сприяння дослідженням у галузі оцінювання в навчанні мов, які матимуть значний вплив на практику оцінювання в майбутньому.

2. Нагороди за дослідження оцінювання – призначені для підтримки роботи студентів, які займаються дослідженнями в галузі оцінювання.

3. Міжнародна нагорода в галузі оцінювання – присуджується особі, яка працює на підтримку високої якості в мовному оцінюванні на міжнародному рівні.

4. Премія за інновації в оцінюванні – присуджується особі чи установі, яка сприяє вагомим інноваційним ідеям у розробці навчальних засобів, викладанні чи оцінюванні рівня володіння мовою.

Пропозиції будуть розглянуті як міжнародними експертами з оцінювання й/або прикладної лінгвістики, так і членами дослідницької групи Британської Ради з оцінювання в навчанні.

Завітайте на наш глобальний веб-сайт, щоб дізнатися більше про кожну з чотирьох категорій та про те, як можна подати заявку.