Отримайте бажаний бал з IELTS, скориставшись нашими безкоштовними онлайн матеріалами. Зареєструйтесь на нашу програму підготовки та отримайте доступ до вебінарів, безкоштовних практичних занять, онлайн платформ та тренувальних тестів. Читайте далі, щоб дізнатися більше та реєструйтесь.

Безкоштовні вебінари для підготовки

Наша серія безкоштовних вебінарів для підготовки до тесту IELTS розроблена, аби надати вам необхідну підтримку в підготовці до тесту, не виходячи з дому.

Щочетверга експерти з IELTS проводитимуть вебінари з підготовки до тесту. Кожен вебінар триватиме 60 хвилин. На вебінарі ви дізнаєтесь, чого слід очікувати під час тестування. Також ви отримаєте відповіді на запитання стосовно кожного компоненту тесту: Аудіювання, Читання, Письма та Мовлення.

Календар вебінарів

Дата Опис
Четвер 3 вересня 2020 Належне використання словосполучень та ідіом
Четвер 10 вересня 2020 Словотворення
Четвер 17 вересня 2020 Лексичні набори для розмовних тем
Четвер 24 вересня 2020 Ведення записів словникового запасу. Питання та відповіді щодо словникового запасу.

Радимо вам не зволікати з реєстрацією на вебінари, адже кількість учасників обмежена. Перевагу буде надано тим, хто зареєструється завчасно.

Курси підготовки до IELTS

Ми пропонуємо:

Інтенсивні 15-годинні курси підготовки до Академічного та Загального IELTS (мінімальний рівень B1).

Цей курс проводиться в режимі віртуальних уроків, поки уроки в класах тимчасово призупинені. Один з курсів ми будемо проводити в режимі віртуальних уроків з початку до кінця, щоб надати можливість людям з різних куточків України пройти наш курси та підготуватись до тесту IELTS.  

Дати курсів:

8 вересня, 2020 — 8 жовтня, 2020 (вівторок, четвер)

13 вересня, 2020 — 11 жовтня, 2020 (неділя)

Дізнатися більше.