Що таке IELTS для Візово-імміграційної служби Великої Британії (UKVI)?

Якщо ви прагнете працювати або навчатися у Великій Британії, вам необхідно подати заявку на отримання британської візи та продемонструвати, що ви володієте англійською на необхідному рівні. Для цього потрібно успішно пройти затверджений Міністерством внутрішніх справ Великої Британії тест на знання англійської мови (Secure English Language Test, SELT), наприклад IELTS для UKVI (модуль Academic або General Training) або IELTS Life Skills.

Чим відрізняються формати тестів IELTS та IELTS для UKVI?

Формати тестів IELTS (модулі Academic та General Training) та IELTS для UKVI (модулі Academic та Genera Training) не відрізняються. Тести однакові з точки зору вмісту, формату, рівня складності та підрахунку балів. Однак Форми звіту з тесту, що містять ваші результати, дещо відрізняються, щоб продемонструвати, що ви пройшли тест в установі, яка була офіційно затверджена Міністерством внутрішніх справ Великої Британії для проведення тестів IELTS для UKVI.  

Який формат тесту обрати?

Якщо ви студент, перед реєстрацію дізнайтеся, який тест вимагається у вашому університеті, коледжі або школі.

Якщо ви подаєте заяву на отримання студентської візи (Рівень 4) для навчання на бакалавра або отримання післядипломної вищої освіти в університеті, який є спонсором Рівня 4, рівень вашої англійської мови має відповідати встановленому цим закладом. Усі британські університети та коледжі приймають результати тесту IELTS Academic. Це означає, що вам може бути не потрібно проходити IELTS для UKVI (Academic), і ви зможете подати результат тесту IELTS Academic.

Якщо ви НЕ Є студентом, перед реєстрацією на тест дізнайтеся, який формат тесту вимагають організації, до яких ви подаєте заявки. 

Тест IELTS для UKVI проводиться в Києві

Тест Опис Вартість
IELTS for UKVI (Academic) Пройдіть цей тест, якщо університет або організація, до якої ви подаєте заявку, вимагають проходження тесту IELTS для UKVI (Academic). 5,600 грн
IELTS for UKVI (General Training) Цей тест призначений для тих, хто хоче емігрувати або навчатися у Великій Британії на рівні, який не припускає отримання наукового ступеню.  5,600 грн
IELTS Life Skills A1 Пройдіть цей тест, якщо вам потрібно довести свої навички говоріння та слухання на англійській мові в рамках вашої заявки до UKVI на отримання візи члена сім'ї особи з безстроковим дозволом на проживання в країні.   4,550 грн
IELTS Life Skills B1 Пройдіть цей тест, якщо вам потрібно довести свої навички говоріння і слухання на англійській мові в рамках вашої заяви до UKVI на отримання безстрокового дозволу на проживання чи громадянства.  4,550 грн

Що включає вартість? Вартість тестування IELTS в Британській раді включає ексклюзивні підготовчі матеріали, безкоштовні практичні тести та багато іншого.

Тест IELTS для UKVI у Британській Раді

Тести IELTS для UKVI (модулі Academic та General Training) та IELTS Life Skills проводяться в затверджених UKVI центрах тестування. Британська Рада має затвердженні UKVI центри тестування по всьому світу.  Під час реєстрації на тестування ви можете обрати між IELTS на папері та комп'ютеризованим тестом.

У цьому розділі