Професор Баррі О'Салліван

СТАРШИЙ РАДНИК, ДОСЛІДНИЦЬКА ГРУПА МОВНИХ ОЦІНЮВАНЬ | БРИТАНСЬКА РАДА

Професор О'Салліван є президентом Асоціації мовних тестувань та оцінювання у Великобританії, а також посідає місце почесного професора кафедр Університету Рогемптона у Великобританії, у Технологічному університеті MARA (Куала-Лумпур) та в Лісабонському університеті. Його нещодавня робота включає розробку та перевірку нового тесту з ділової англійської під назвою Aptis.

У 2016 році професор О'Салліван отримав стипендію Академії соціальних наук.

Доктор Джеймі Данлеа

СТАРШИЙ ДОСЛІДНИК, ДОСЛІДНИЦЬКА ГРУПА МОВНИХ ОЦІНЮВАНЬ | БРИТАНСЬКА РАДА

Доктор Данлеа працює над різноманітними розробками мовних тестів та систем оцінювання для Британської Ради. Він також співпрацює із дослідниками та організаціями на міжнародному рівні. Він приєднався до Британської Ради в 2013 році, а раніше був головним науковим співробітником «Eiken Foundation» в Японії, некомерційної організації, яка створює та проводить іспити EFL в Японії. Він має 25-річний досвід роботи у викладанні англійської мови, у першу чергу як викладач, а пізніше – як дослідник та розробник тестів.

Доктор Вікторія Кларк

Область експертизи доктора Кларка – оцінювання англійської мови як другої або іноземної мови (EFL). Вона опублікувала кілька книг з підготовки тестів GEPT і представила їх на конференціях по всьому світу. Вона працювала викладачем англійської мови спеціального вжитку, перш ніж стати експертом в оцінюванні. Її наукові інтереси охоплюють тестування на основі успішності, навчання письму та його оцінювання, валідність усних тестів і складність завдань.

Модератор конференції: Річард Спайбі

ДОСЛІДНИК ТЕСТОВОГО РОЗВИТКУ | БРИТАНСЬКА РАДА

З червня 2016 року Річард Спайбі працював дослідником з вивчення рецептивних навичок (читання та прослуховування разом з граматикою та словниковим запасом). Його основні обов'язки включають аналіз операційних даних та розробку компонентів тесту Aptis.