Інформація поновлена 9 вересня.

Пріоритетом Британської Ради є здоров’я та добробут наших клієнтів, персоналу та спільноти, в якій ми працюємо. 

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ

Ми повернулись до викладання курсів англійської для дітей та підлітків в нашому навчальному центрі. Дізнайтеся більше про наші курси Primary Plus для дітей 6-10 років та Secondary Plus для дітей та підлітків 11-17 років

Ми повернулись до викладання курсів myClass, myFoundation, та підготовки до IELTS в нашому навчальному центрі.

Додаткові заходи для забезпечення здоров’я та безпеки запроваджені відповідно до вимог уряду. Дізнайтеся більше про заходи з безпеки.

Безкоштовні онлайн ресурси для самостійного вивчення англійської 

Щоб використовувати час вдома ще з більшою користю, ми зібрали для вас наші онлайн ресурси для вивчення англійської для дітей, підлітків та дорослих.  

Якщо у вас є додаткові питання зверніться на сторінку поширених запитань про курси англійської мови.

ІСПИТИ

Наразі ми відновили тестування IELTS. Поки карантинні обмеження все ще існують, ми вимушені зменшити кількість людей під час однієї сесії. Проте, щоб надати можливість всім зареєстрованим скласти іспит, було відкрито додаткові дати тестування. Ми запевняємо, що всі, чий іспит було перенесено, обов’язково отримають можливість скласти його. Всі інструкції щодо дати іспиту, умов та вимог його складання буде надіслано на електронну пошту. У разі виникнення будь-яких запитань стосовно вашого іспиту, використовуйте електронну пошту info@britishcouncil.org.ua як найефективніший метод зв’язку з нами. 

Ви можете продовжити готуватись до тесту IELTS! Ми зібрали для вас онлайн-ресурси для самостійної підготовки, а також проводимо безкоштовні вебінари та наші курси підготовки до IELTS у режимі віртуальних уроків.

Якщо у вас є додаткові питання зверніться на сторінку поширених запитань про IELTS.

ПРОГРАМИ У СФЕРІ МИСТЕЦТВА, ОСВІТИ ТА СУСПІЛЬСТВА

Ми скасували або перенесли всі заходи, які було заплановано під час карантину. Зараз ми розробляємо ряд онлайн-форматів, щоб продовжувати реалізацію наших програм в сфері культури, освіти та суспільства.  

Тим часом, ви можете ознайомитись із нашими мистецькими проєктами у цифровому форматі на цій сторінці.   

Щоб отримувати інформацію про наші програми – підписуйтесь на нашу розсилку, або слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах Facebook та Instagram

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ми надаємо консультації про курси для дітей та дорослих телефоном, онлайн (дзвінки по Zoom) та в нашому навчальному центрі. Наразі ви можете забронювати консультацію тут.

ЗАПИТАННЯ СТУДЕНТІВ, КАНДИДАТІВ, КОРИСТУВАЧІВ ПОСЛУГ І ГРОМАДИ

Ви можете зв’язатися з нами заповнивши форму зворотнього зв’язку.