Covid-19

Інформація поновлена 7 липня.

Пріоритетом Британської Ради є здоров’я та добробут наших клієнтів, персоналу та спільноти, в якій ми працюємо. 

Ми частково повернулись до надання послуг в нашому навчальному центрі та запровадили необхідні гігієнічні заходи відповідно до рекомендацій уряду. 

У зв’язку з цим відбулись наступні зміни у роботі навчального центру, тестування з англійської та наших програм у сфері культури, освіти та суспільства: 

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ

З 11 липня ми частково повертаємось до викладання курсу myClass в нашому навчальному центрі. Додаткові заходи для забезпечення здоров’я та безпеки запроваджені відповідно до вимог уряду. Дізнайтеся про заходи з безпеки.

Наразі ми проводимо обмежену кількість уроків курсу myClass в нашому навчальному центрі. Також ми продовжуємо проводити онлайн  уроки myClass в тій самій кількості. 

Наші інші курси англійської ми продовжуємо проводити в режимі віртуальних уроків, як альтернативу навчанню в класах. Це заняття із викладачем та одногрупниками в режимі реального часу.    

Наразі ви можете долучитись до літніх інтенсивних курсів для дітей та підлітків, що проводяться в режимі віртуальних уроків. Курси для дорослих My Foundation ми продовжуємо проводити на платформі Zoom.  

Курси підготовки до IELTS також проводяться у режимі віртуальних уроків. Наразі відкрито набір на курси, які стартують 7 та 11 липня для дорослих. Ви можете отримати онлайн консультацію та долучитися до навчання.  

Ми продовжимо проведення курсів для дітей та підлітків, а також студентів курсу myFoundation в повному обсязі в нашому Навчальному центрі, як тільки будуть зняті карантинні обмеження.  

Безкоштовні онлайн ресурси для самостійного вивчення англійської 

Щоб використовувати час вдома ще з більшою користю, ми зібрали для вас наші онлайн ресурси для вивчення англійської для дітей, підлітків та дорослих.  

Якщо у вас є додаткові питання зверніться на сторінку поширених запитань про курси англійської мови.

ІСПИТИ

Наразі ми відновлюємо тестування IELTS. Більш детальну інформацію про те, як виглядає IELTS на комп’ютері можна отримати за посиланнямДізнайтеся про заходи з безпеки.

Додаткові дати тестування вже доступні в червні та липні. Будь ласка, перевірте розклад тестів та обирайте найбільш зручну для вас дату. 

Складання тесту проходитиме у повній відповідності з вимогами Кабінету Міністрів щодо протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням Covid-19.

Ви можете продовжити готуватись до тесту IELTS! Ми зібрали для вас онлайн-ресурси для самостійної підготовки, а також проводимо безкоштовні вебінари та наші курси підготовки до IELTS у режимі віртуальних уроків.

Якщо у вас є додаткові питання зверніться на сторінку поширених запитань про IELTS.

ПРОГРАМИ У СФЕРІ МИСТЕЦТВА, ОСВІТИ ТА СУСПІЛЬСТВА

Ми скасували або перенесли всі заходи, які було заплановано під час карантину. Зараз ми розробляємо ряд онлайн-форматів, щоб продовжувати реалізацію наших програм в сфері культури, освіти та суспільства.  

Тим часом, ви можете ознайомитись із нашими мистецькими проєктами у цифровому форматі на цій сторінці.   

Щоб отримувати інформацію про наші програми – підписуйтесь на нашу розсилку, або слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах Facebook та Instagram

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ми надаємо консультації про курси для дітей та дорослих телефоном та онлайн (дзвінки по Zoom). Наразі ви можете забронювати консультацію тут.

ЗАПИТАННЯ СТУДЕНТІВ, КАНДИДАТІВ, КОРИСТУВАЧІВ ПОСЛУГ І ГРОМАДИ

Ви можете зв’язатися з нами заповнивши форму зворотнього зв’язку.

___

Ми продовжуємо ретельно слідкувати за ситуацією та додатково надішлемо вам інформацію про те, як ви можете продовжити навчатись в період карантину.

Будь ласка, вживайте всіх необхідних заходів для власної безпеки.

Більше інформації про те, як захистити себе від коронавірусу (Covid-19) можна знайти за посиланням.

Дякуємо за розуміння!

Британська Рада