Банер програми "Creative Economy: програма для політиків"

Британська Рада має 20-річний досвід підтримки креативної економіки. Ми об'єднуємо ідеї та досвід Великої Британії та країн-партнерів для спільної діяльності – розвитку процесу формування політик, покращення інфраструктури, розширення можливостей для представників креативного сектору та посилення взаєморозуміння між ними.

Ми об’єдналися з Cultural Associates Oxford та розробили нову навчальну онлайн-програму для тих, хто залучений до формування політик у сфері креативної економіки.

Тренінг об’єднає учасників із різних країн регіону Wider Europe, а саме – України, Туреччини, Азербайджану, Грузії, Вірменії, країн центральної Азії, Сербії, Чорногорії тощо. Сподіваємось, навчання стане можливістю для розробників політик краще зрозуміти сектор креативної економіки, запропонує натхнення, а також стане нагодою для якісного професійного нетворкінгу із колегами із регіону та Великої Британії.

Навчання триватиме з 7 березня по 15 травня 2022 року. Структура тренінгу поєднує блоки для самостійного опанування та три сесії наживо, які мають на меті обмін досвідом між учасниками та спільну генерацію ідей.

Ключові теми тренінгу: синергія креативної економіки з іншими секторами, збір і вимірювання даних, бізнес-моделі, творчі центри та мережі, інтелектуальна власність, адвокація та лобіювання, культурне різноманіття та розвиток аудиторії, а також креативність як національний бренд.

Участь у тренінгу за запрошеннями для організацій. За додатковою інформацією звертайтесь за адресою ce@britishcouncil.org.ua