Британська Рада завершила річне святкування 25-річчя роботи в Україні флагманом власної мистецької програми — фестивалем «Нове британське кіно». Фестиваль 2017 року включав призерів Каннського кінофестивалю, фільми, відзначені провідними британськими кінопреміями, та фестивальні хіти.

Фільм відкриття фестивалю — «Вбивство священного оленя» Йоргоса Лантімоса («Лобстер», «Ікло») з Коліном Фаррелом і Ніколь Кідман у головних ролях. Ще один фільм, який не можна було пропустити — «Тебе ніколи тут не було» Лінн Ремсі («Щось не так з Кевіном»). Ремсі — авторка сценарію та режисерка фільму, який розділив Каннську нагороду за найкращий сценарій із Лантімосом, а виконавець головної ролі Хоакін Фенікс отримав нагороду «Найкращий актор».

Адаптація Денні Бойлом роману Ірвіна Велша «На голці» стала культовим фільмом, і минулорічний фестиваль представив довгоочікуваний сиквел — «Т2: Трейнспоттінг».

Режисерський дебют Френсіса Лі «Земля божа» був одним із найбільш нагороджених фільмів року. Він оповідає історію молодого фермера, якому важко дається робота, через що він наймає румунського іммігранта й врешті закохується в нього.

Голлівудський актор Стенлі Туччі став режисером фільму «Останній портрет», який оповідає історію одного з найвизначніших митців 20 століття — Альберто Джакометті. В головних ролях — володар «Оскара» Джефрі Раш та Армі Геммер.

Нарешті для любителів коротких історій ми представили наш спецпроект із Британською академією кіно й телебачення — добірку короткометражок, які номінувалися на BAFTA в 2017 році, «BAFTA Shorts 2017».