Міжнародний літературний шоукейс — це онлайн-фестиваль сучасної британської літератури, а також інтерактивна платформа для зустрічей, обміну враженнями та співпраці міжнародних професіоналів літературного сектора.

Онлайн-простір, який ми створили разом із Британським національним літературним центром, націлений, перш за все, на професіоналів літератури різних сфер (видавці, автори, організатори всілякого роду подій) і дає можливість дізнаватися про нові програми для них, знаходити контакти й налагоджувати зв’язки з колегами з Великої Британії та інших країн, безпосередньо читати тексти британських авторів, а кураторська група ресурсу з Writers’ CentreNorwich щорічно визначає фокус шоукейсу й відповідно промотує вартих уваги сучасних авторів із Британії.

Так, у фокусі першого шоукейсу були 10 письменниць. Наступна ітерація програми зосередилася на десятці ЛҐБТКІ+авторів. Теперішній шоукейс відзначає 10 небілих і темношкірих літераторів. Мета такого фокусу – просування цих авторів на міжнародні літературні фестивалі, промоція серед науковців, видавців і читачів.

Для більш детальної інформації та повного доступу до всього обширу цього ресурсу відвідайте сайт Міжнародного літературного шоукейсу, де професіонали літературного сектора можуть зареєструватись як офіційні представники, щоб отримувати оновлення, мати доступ до ексклюзивних матеріалів та одержувати запрошення на участь у програмах, що стосуються сфер їхніх інтересів.

#LitShowcase