Envision Sound Experts

У попередні роки менторами та гостьовими лекторами програми були одні з найбільш затребуваних композиторів Великобританії — Майкл Прайс  (співавтор музики до серіалу “Шерлок” телеканалу BBC, володар премії “Еммі”), Нейніта Десаї (авторка музики та саундтреків для величезної кількості серіалів і фільмів провідних телекомпаній — BBC, HBO, ITV, С4, лауреатка премій Music+Sound Award, BAFTA Breakthrough Brits 2016-2017), Ніл Бренд  (один із найкращих акомпаніаторів-імпровізаторів на піаніно у світі), а також українська композиторка Алла Загайкевич  (володарка призу Української кіноакадемії “Золота Дзиґа” в номінації “Найкращий композитор”).

Дивіться короткий відеозапис, у якому музиканти оркестру під керівництвом диригентки Наталі Стець виконують саундтрек Ніла Бренда до фільму “Шантаж” Альфреда Хічкока у лютому 2019.

Енріка Шандроне

Енріка Шандроне

Енріка Шандроне вивчала традиційну та сучасну музичну композицію в Італії, поступово привносячи свої майстерність і  досвід у кінематограф із 2006 року. Серед композиторів, які визнали її талант і досягнення - Енніо Морріконе, Джон Корильяно та Рюічі Сакамото (відповідно, на ІІІ Міжнародному конкурсі композиції Premio Petrassi у 2009 році, на ISFMF Awards у 2014 році та на тренінговій програмі Berlinale Talent Campus 2012).

Дізнатися більше

Алла Загайкевич

Алла Загайкевич

Є кураторкою міжнародних проектів електроакустичної музики «Електроакустика», «ЕМ-візія» (з 2003 року), головою Асоціації електроакустичної музики України в CIME/ICEM. Менторка міжнародного проекту електроакустичної музики "Sound around me" в Відні (2019 р.).

Дізнатися більше

Max Ponomarchuk

Максим Пономарчук

Максим Пономарчук має понад 12-річний досвід в аудіовиробництві, зокрема 9 років у зведенні звуку та перезаписі для фільмів. Він - керівник відділу звуку компанії POSTMODERN і співзасновник студії Pie Post.

Дізнатися більше

Zviad Mgebrishvili

Звяд Мгебрішвілі

Звяд Мгебрішвілі є співзасновником і композитором аудіопостпродукційної студії "Post Red". Він очолює музичний відділ, дуже активний у галузі кіно, реклами та відеоігор.

Перш ніж приєднатися до Post Red 5 років тому, Звяд починав свою кар'єру як звукорежисер і музичний продюсер, здобувши великий досвід у цих сферах.

Дізнатися більше

Лука Лебанідзе

Лука Лебанідзе

Лука Лебанідзе є композитором аудіопостпродукційної студії "Post Red" і співзасновником студії з розробки відеоігор "Post Red Play".

Лука приєднався до Post Red 2 роки тому, після закінчення Берклі у Валенсії (підрозділ Музичного коледжу Берклі), де здобув ступінь магістра з написання музики до фільмів, телебачення та відеоігор. 

Дізнатися більше

Igor Stetsyuk

Ігор Стецюк

Композитор, диригент, професор кафедри композиції та музично-інформаційних технологій Національної музичної академії імені П. І. Чайковського, професор Національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Дізнатися більше