Вдосконалюйте свою англійську, дізнаючись про життя та творчість всесвітньо відомого Вільяма Шекспіра.

Цей безкоштовний курс познайомить нас із життям та творчістю Вільяма Шекспіра, від народження у Стретфорді-на-Ейвоні до Театру «Глобус» у Лондоні. Ви знали, що Шекспір винайшов близько 1000 слів та фраз, які і досі використовують сьогодні? Ви можете дізнатися все про Шекспіра та його мовний спадок з нашим новим онлайн-курсом.

Про курс

Ми розглянемо п’ять п’єс Шекспіра  за допомогою акторів та експертів з усього світу. Вони пояснять і дослідять глобальні теми, до яких Шекспір звертався у своїх творах. Це такі твори:

  • Ромео і Джульетта
  • Гамлет
  • Багато шуму з нічого 
  • Буря
  • Макбет

Наш відео вчитель вестиме вас цим курсом і розгляне деякі слова та вирази, які Шекспір увів до англійської мови. Ви зможете перевірити свої знання завдяки коротким тестам і висловити свої думки та ідеї про теми, які піднімає Шекспір.

Для кого цей курс

Заснований на високих стандартах вивчення мови Британської Ради, цей курс розрахований для тих, хто вивчає англійську і зацікавлений у творчому спадку Вільяма Шекспіра.

Матеріали розроблені для людей, для який англійська мова не є рідною і хто вивчав англійську до рівня Intermediate (приблизно В1 за СEFR)

Коли ви можете приєднатися до курсу:

Цей курс дуже гнучкий: він забиратиме у вас до двох годин вашого часу на тиждень і ви можете проходити його у будь-який зручний для вас час. Ви можете реєструватися, починаючи від сьогодні і до останнього дня курсу.