Коріолан

Великобританія 2014, 189 хв. 

Donmar Warehouse

Режисер: Джозі Рурк 

У ролях: Том Хіддлстон, Марк Ґетісс, Дебора Файндлей, Хедлі Фрейзер, Пітер Де Джерсі 

Коли Тулл Авфідій, полководець вольськів, вирішує напасти на Рим, місто закликає на допомогу свого героя і захисника - Кая Марція. Для того, щоб завадити втіленню ворожих планів, Кай Марцій вирушає у військовий похід. Він здобуває перемогу у битві з ворогом та одержує прізвисько Коріолан за назвою завойованого ним міста. Однак після битви Коріолан дізнається, що у нього все ще залишилися недоброзичливці - і цього разу у Римі. 

  • Джозі Рурк - третій художній керівник театру “Донмар” (з 2012 року). Також режисер численних театральних постановок, серед яких - вистава 2011 року “Багато галасу з нічого” за п’єсою Уільяма Шекспіра з Девідом Теннантом і Кетрін Тейт у головних ролях.
  • Том Хіддлстон відомий глядачу завдяки фільмам “Тор” (Thor, 2011), “Месники” (The Avengers , 2012), “Опівночі в Парижі” (Midnight in Paris, 2011), “Бойовий кінь” (War Horse, 2011), “Виживуть тільки коханці” (Only Lovers Left Alive, 2013) і телесеріалу BBC “Порожня корона” (The Hollow Crown, 2012). У театрі “Донмар” грав у двох виставах: у 2007 року - в “Отелло” за п’єсою Уільяма Шекспіра, в 2008 - в “Іванові” за п’єсою Антона Чехова.