2019, Великобританія, мюзикл, 18+

Оригінальна назва: Kinky Boots

Режисер: Джері Мітчел

Тривалість: 133 хвилин

У головних ролях: Мет Хенрі, Кіліан Донелі, Наталі Маккуін, Шон Нідем, Корделія Фенворт

Реальна історія невеликої сімейної взуттєвої фабрики спочатку перетворилася в фільм (2005), а потім — в мюзикл (2016), який підкорив обидва боки Атлантики. Й тепер, мюзикл, знятий в лондонському театрі «Адельфі», вперше виходить на великий екран.

Драматург Харві Файерстін, режисер і хореограф Джеррі Мітчелл і лауреатка Греммі Сінді Лопер не пропустили цей шанс, і створили з реальної історії, що сталася в провінційному британському Нортгемптоне, феєричне музичне шоу, яке критики обсипали високими оцінками й нагородами й в Британії, й в США. 

Вирваний зі звичного лондонського життя смертю батька, Чарлі спочатку занурюється в проблеми спадкової взуттєвої фабрики, яку чекає неминуче банкрутство, потім знайомиться з шокуючим світом «Дрег-Квін»; спільно з новим партнером Лолою / Саймоном перепрофілює виробництво, щоб почати випускати моделі взуття на підборах 47 розміру, і навіть готується взяти участь в міланському тижні моди зі своїми моделями.

Історії про те, як важливо приймати себе й інших такими, якими вони є, завжди надихають. А високі підбори не тільки підносять над натовпом — вони дарують упевненість в собі. «Кінкі бутс» точно змусять повірити в себе і в те, що будь-які складнощі можна подолати, а одну з ключових пісень постановки «Everybody Say Yeah» («Всі говорять так») захочеться ще довго наспівувати після спектаклю, обіцяємо.