У 2019 році Candoco Dance Company у співпраці з хореографічною трупою Lost Dog за нашої підтримки представили постановку «Аргонавти», що була кульмінаційним завершенням нашої чотирирічної програми Unlimited: Making the Right Moves. У виставі «Аргонавти» програма Unlimited: Making the Right Moves продемонструвала можливості співпраці десяти професійних і непрофесійних танцівників, з інвалідністю і без неї. Результатом стала професійна постановка, створена впродовж усього 20 днів на трьох резиденціях у Києві з липня по вересень 2019 року.

«Аргонавти» – це твір художнього керівника Lost Dog Бена Дюка, створений у співпраці з артистами Веллі О’Браєн і Джемаймою Гоудлі та спродюсований Еллі Даґлас-Аллен із компанії Candoco. 20-хвилинний перформанс, за словами Дюка, «розглядає процес побудови нашої індивідуальної та колективної ідентичності через оповідь і переосмислення історій. Це постановка про міфологічне й буденне і те, наскільки вони ближчі, ніж нам може здаватися».

Зазирніть за лаштунки репетицій вистави з фотографіями резиденцій в Києві та короткими відео з хореографом Беном Дюком та тренером Веллі О’Брайєн

Прем’єра «Аргонавтів» відбулася 25 вересня у Тбілісі під час культурного сезону Велика Британія/Грузія 2019: Нові горизонти, у фокусі якого була промоція інклюзивності в мистецькому секторі. Програма Unlimited була продемонстрована разом із двома 30-хвилинними постановками у виконанні Candoco.

Більше про перформанс

Аргонавти – це переказ частин відомої історії про Ясона та Медею за допомогою слів, музики та руху. Твір досліджує те, як ми вибудовуємо індивідуальну та колективну ідентичність через оповідь та переказ історій. Як аргонавти відновлювали свій човен новим деревом, так само і ми замінили частину цієї відомої історії своїми приватними історіями. І все ж Арго залишається тим самим човном. Міфологічне та буденне зіткані із тієї самої тканини, що й наші емоційні переживання.

Задумано та створено:

Беном Дюком у співпраці з Джемаймою Гоудлі, Веллі О’Браєн та компанією Аргонавтів

Продюсери: Candoco Dance Company та Lost Dog

Дизайн світла: Джекі Шемеш

Дизайн костюмів: Анна Іпатієва

Тривалість: 20-25 хвилин

Компанія Аргонавтів – танцівники й танцівниці з України та Південного Кавказу

За підтримки: Британської Ради

Рекомендовано: Для всіх вікових груп