Корисну інформацію про різні аспекти мистецтва та інвалідності ви знайдете, скориставшись наступними ресурсами:

  1. Анімація, що допомагає пояснити Соціальну Модель Інвалідності.
  2. Невеликий блог, що розповідає про те, як працює Соціальна Модель
  3. Мова є важливим аспектом роботи в інклюзивному середовищі. Якщо ви не впевнені щодо мови, яку використовуєте, вам допоможе цей блог, а за посиланням ви знайдете більш детальний і загальний фрагмент.
  4. Demystifying Access – це збірка ресурсів для колег, артистів і організаторів виступів на локальному та середньому рівні про те, як забезпечити доступність різних мистецьких подій і просторів глядачам.
  5. Маркетинг – Джо Веррент, головний продюсер Unlimited Commissions Programme, створила блог, що містить ряд основних порад щодо маркетингу, а також посібник Асоціації з маркетингу мистецтв (Arts Marketing Association).
  6. Роздуми на тему Audio Description (адаптації аудіовізуальних творів для людей з порушеннями зору) від Фіони Слейтер.
  7. Сайт Британської Ради розрахований на професіоналів та організацій в сфері мистецтва, які цікавляться питаннями інклюзивності в мистецтві.
  8. Ви також можете підписатися на міжнародну розсилку Британської Ради про мистецтво для людей з інвалідністю.
  9. Ми прагнемо зробити музичні події у всьому світі більш доступними для людей з вадами слуху та інвалідністю. Ми пропонуємо три простих путівника, які доступні для завантаження. Будь-яка концертна установа, промоутер, гурт, фестиваль або виконавець можуть зацікавитися ними, оскільки вони містять практичні, легкі для виконання поради, щоб зробити концерти більш доступними, щоб музика могла охопити і включити найширшу аудиторію.  Оригінальні версії путівників були розроблені благодійною організацією Attitude is Everything.