Image: Brian Jungen, Carapace, 2009. Courtesy the artist and Casey Kaplan. Photo: Mathieu Genon

Британська Рада в Україні та Ліверпульска бієнале раді повідомити про вибір (через процедуру опен колу) Олени Касперович, кураторки та арт-менеджерки ЕрміловЦентру (Харків, Україна для  другого етапу резиденцій для кураторів сучасного мистецтва SWAP: UK/Ukraine Curatorial Residency.

Цього року ми шукали помічника куратора, що приєднається до команди Ліверпульскої бієнале під час захоплюючого періоду підготовки до відкриття 10-ї, ювілейної, Бієнале сучасного мистецтва у Ліверпулі. Олена Касперович буде відігравати ключову роль у підтримці програмної команди Бієнале (травень - липень 2018 р.)

Програма резиденцій SWAP має на меті об’єднати професіоналів з України та Великобританії, для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Успішний кандидат отримає унікальний професійний досвід та менторську підтримку від кураторської команди Ліверпульскої Бієнале.

Більш докладно з умовами участі у програмі можна ознайомитись у файлі.

Про Ліверпульску бієнале

Ліверпульска бієнале — бієнале сучасного мистецтва у Великобританії, що запрошує художників створювати та презентувати свої мистецькі твори у контексті міста Ліверпуль. Бієнале відбувається щодва роки у всьому місті Ліверпуль: в громадських місцях, галереях, музеях та онлайн. Програма Бієнале підкріплена програмою наукових досліджень, освітньою програмою, резиденціями та замовленнями нових робіт у художників. Заснована у 1998 році, Ліверпульска Бієнале замовила понад 300 нових мистецьких робіт та представила твори понад 450 художників з усього світу.

Десята ітерація Бієнале під назвою Прекрасний світ, де ти? запрошує художників і глядачів задуматися про світ, сповнений соціальних, політичних і економічних потрясінь.

Ліверпульска бієнале 2018 року відбуватиметься з 14 липня до 28 жовтня та відзначатиме 20 років представлення міжнародного мистецтва у місті та регіоні.

Розклад конкурсу

Початок прийому заявок — 14 лютого  2018

Дедлайн подачі заявок — 7 березня 2018

Оприлюднення шортлиста — 30 березня 2018

Початок резиденцій — середина травня 2018