Програма Taking the Stage повертається. Після річної перерви Британська Рада пілотує новий формат програми у співпраці  з міжнародним міждисциплінарним фестивалем ГогольфестTaking The Stage 2.0 Наша мета залишається незмінною: розбудувати жвавий культурний обмін між українськими та британськими театральними практиками.   

Taking the Stage 2.0 започатковує формат театральних резиденцій. У фокусі програми - тісна співпраця з провідними українськими театрами, які зацікавлені у розбудові міжнародних зв’язків, налагодженні взаємодії з міжнародною театральною спільнотою та розширенні власних театральних практик. Ми додаємо у цей мікс тісну колоборацію з найяскравішими представниками нової генерації британських режисерів, що працюють у різних театральних жанрах. Ми віримо, що нашим двом, доволі різним театральним культурам, є чим одне одну збагатити.  

Для розробки програми ми об’єднали зусилля з командою провідної фестивальної платформи  Гогольфест і нас підтримали п’ять українських театрів: Театр «Нєфть» та Parade-FestТеатр на лівому березі (Київ),  Центр сучасного мистецтва «Дах»«Дикий театр» (Київ)Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

Протягом 2015-2018 років програма Taking the Stage знаходила українські театри та режисерів з оригінальним мисленням. допомагала їм реалізувати свої таланти, створюючи професійні, резонансні і актуальні вистави, які відповідали викликам суспільства. До роботи з українськими митцями долучались провідні театральні фахівці з Великої Британії. Результатами такої співпраці стали:

  • 13 нових постановок, які з’явилися на сценах українських театрів від Сєвєродонецьку до Львова. Шість з них залишились в репертуарах українських театрів і після завершення програми.  
  • Більше десятка перекладів п’єс сучасних британських драматургів, які дали можливість українським  режисерам  поставити вистави за творами Мартіна Макдони, Керіл Черчіл, Сари Кейн, Марка Равенхіла, Девіда Гарровера, Данкана Макмілана, Ніка Пейна.
  • Нові знайомства з британськими колегами завдяки менторській підтримці переможців Taking the Stage. Молоді режисери мали можливістьпопрацювати пліч-о-пліч з досвідченими  британськими та українськими режисерами, відвідати британські театри та конференцію IETM  у Халі.  
  • Більше 20,000 глядачів, які протягом чотирьох років існування програми  відвідали наші театральні пітчинги та театральні вистави.

У цьому розділі