Ви досвідчений викладач англійської чи тільки починаєте викладацьку кар‘єру? Ми допоможемо вам стати успішним професіоналом. Серед наших програми із навчання та професійного розвитку викладачів є очні та онлайн-курси, які задовольнять ваші вимоги. 

Англійська мова для університетів

Мета проекту - зробити внесок у процес якісних змін щодо рівня володіння англійською мовою як викладачів, так і  студентів вищих навчальних закладів України.

Детальніше

Англійська мова для державних службовців

Основна мета проекту – удосконалення та розвиток умінь володіння англійською мовою професійного спрямування, поглиблення знання та розуміння відповідної лексики (термінології), а також набуття мовних навичок задля успішного використання англійської мови для виконання своїх службових обов’язків.

Учасники проекту - державні службовці, які представляють Україну на світовій арені. 
Детальніше

Проєкт «Шкільний вчитель нового покоління»

Міністерство освіти і науки України та Британська Рада в Україні започаткували проєкт «Шкільний вчитель нового покоління» у березні 2013 року у відповідь на потребу оновити зміст та підходи до мовної та методичної підготовки майбутнього вчителя іноземних мов у закладах вищої освіти (ЗВО) країни.

Мета проєкту — створити та впровадити нову програму підготовки вчителів англійської мови у вищих навчальних педагогічних закладах України.

Детальніше