Британська Рада має численні безкоштовні онлайн-ресурси, що допомагають дорослим, підліткам та дітям вивчати англійську. Серед ресурсів є відео, мобільні додатки, ігри, оповідання, вправи з аудіювання та граматики.

Ресурси для викладання англійської

Якщо ви викладаєте англійську чи працюєте у сфері викладання англійської, ми можемо запропонувати вам велику добірку джерел та доступ до професійних мереж, які підтримають вас у роботі. 

Дізнайтеся більше

Додатки для вивчення англійської

Британська Рада пропонує цілий ряд безкоштовних додатків для вивчення англійської. Мову можна вивчати в іграх, подкастах, фільмах та вікторинах. Ці додатки ефективно допомагають покращувати Ваші навички англійської у граматиці, словниковому запасі та в підготовці до іспитів.

Дізнайтеся більше

Ресурси для підготовки до IELTS

IELTS (International English Language Testing System) найпопулярніший тест з англійської мови з-поміж 2.2 мільйонів тестів, які складаються щорічно у світі. Складання IELTS може допомогти вам жити, навчатися або працювати будь-де у світі. Вебсайт "Take IELTS with British Council" вам у цьому допоможе.

Дізнайтеся більше

Уроки англійської від вчителів Британської Ради

Вивчайте англійську за переглядом наших відео-матеріалів, дізнайтеся, як писати ділові листи англійською, вивчайте ідіоми, стратегії вивчення слів та багато іншого на нашому каналі Youtube.

Дізнайтеся більше

Найпопулярніші ресурси LearnEnglish

Найбільш популярні та корисні онлай-ресурси від Британської Ради.

Дізнайтеся більше