Міністерство освіти і науки України

Ми співпрацюємо із Міністерством освіти і науки України для реалізації проекту "Рік англійської мови" у царинах освіти та культури.

Global Office - логотип

Співпраця із Global Office: програма "Вчителі англійської як агенти змін"

Ми запустили програму "Вчителі англійської як агенти змін", розроблену спільно Британською Радою та громадською організацією Global Office, в рамках всеукраїнської кампанії "Україна Speaking". Ініціатива спрямована на покращення якості викладання англійської в Україні і формування спільноти тренерів-вчителів, які поширюватимуть знання та вміння серед учителів англійської мови в обласних центрах.

Дізнайтеся більше

Телеканал 1+1

Телеканал 1+1 розпочав чудову ініціативу - показ фільмів англійськую з українськими субтитрами. Британська Рада повністю підтримує проект і допомагає його просуванню через наші канали, а також забезпечує додаткові відео-поради від наших вчителів, щоб допомогти у розумінні та прослуховуванні фільмів. 

Дізнайтеся більше

 

Телеканал "Перший Національний"

Перший Національний телеканал та Британська Рада домовилися випускати програму "Word on the Street". Це нова захоплива програма, що допомагає вивчати англійську мову, створена BBC спільно з Британською Радою.
Вона має на меті допомогти тим, хто володіє англійською на рівні нижче середнього, відкрити для себе аспекти розмовної англійської і нової британської культури.

Дізнайтеся більше

Кінотеатр "Одеса-кіно"

Британська Рада повністю підтримує прекрасний проект, який розпочала одна із популярних мереж українських кінотеатрів, який дозволить людям насолоджуватися фільмами на великому екрані англійською мовою. Ми віримо, що це чудовий спосіб покращити навички аудіювання, щоб з легкістю розуміти та спілкуватися англійською. Британська Рада щаслива допомогти із промо-кампанією, використовуючи наші канали комунікації і список контактів наших студентів, щоб проінформувати їх про цю можливість у 2016 році.

Capital English

Capital English

Спільно з громадською організацією Capital English ми запустили важливий і потрібний для Києва проект "Англійська мова для патрульної поліції". Завдяки проекту 600 поліцейських, які працюють у центральних районах української столиці, пройдуть безкоштовний курс англійської мови за найкращими міжнародними стандартами.

Дізнайтеся більше

Microsoft

Microsoft Україна

Британська Рада та компанія Microsoft переконані, що наше майбутнє залежить від вчителів і їхньої професійної підготовки. Тож спільно з Програмою Microsoft "Партнерство в навчанні" ми провели Hack the Classroom - захоплюючий, безкоштовний, онлайн-захід для викладачів, які прагнуть більшого, хочуть постійно бути у тренді інноваційних рішень та розуміти напрямок розвитку освіти у майбутньому. Учасники події поділилися власними ідеями про застосування IT-рішень на уроках і дізналися про глобальний досвід Британської Ради у використанні технологій для навчання.

Дізнайтеся більше

Логотип видавництва "Шкільний світ"

Видавництво "Шкільний світ"

Один із проектів видавництва «Шкільний світ» - це «English», газета  для вчителів, які стежать за сучасними тенденціями у викладанні англійської мови. Спільно з «English» ми працюємо над підвищенням обізнаності про Рік англійської мови в Україні та популяризацією вивчення англійської. На сторінках видання Британська Рада ділиться своїми мовними розробками на різну тематику.

Дізнайтеся більше

Логотип Parallel Texts Reader

Parallel Text Reader

Читання творів іноземною мовою може бути справжньою насолодою, якщо ви користуєтеся мобільним додатком Parallel Text Reader. Відтепер ви можете читати англійською, навіть якщо ваші уміння ще не дозволяють вільно користуватися мовою, aдже ви матимете змогу бачити одну і ту ж книгу одночасно двома мовами. Додаток пропонує як літературний переклад тексту, так і переклад кожного слова. А завдяки аудіо-доріжці можна ще й прослухати вибраний фрагмент. Британська Рада надає інформаційну підтимку команді Parallel Text Reader, адже читання творів в оригіналі - це ключ до оволодіння мовою!

Дізнайтеся більше

Bookling логотип

Bookling

Ми співпрацюємо з інтернет-магазином Bookling над просуванням ідеї читати книги в оригіналі. Саме тому ми започаткували чудовий конкурс, в якому можуть взяти участь усі підписники Фейсбук-сторінки Британської Ради і виграти чудові англомовні книги.

Дізнайтеся більше