Shakespeare Lives - це глобальний проект Британської Ради, присвячений 400-й річниці з дня смерті найвідомішого драматурга у світі у 2016 році. Проект складатиметься з низки подій, що включають інноваційні танцювальні й театральні постановки, кінопокази, мистецькі виставки та освітні можливості для тих, хто вивчає англійську мову.

Ми запропонуємо вам творчо переосмислити відомі сцени з п’єс Шекспіра. Кульмінацією цього грандіозного масового проекту стане цифрова презентація творів, створених людьми з усього світу. 

Джудіт Гоф

Play your part

Проглядайте відео та діліться улюбленими рядками Шекспіра з хештегом #PlayYourPart.
Дізнайтеся більше

П'єси Шекспіра в програмі TheatreHD

Дивіться добірку вистав за п'єсами найвідомішого англійського драматурга в програмі "Британського театру у кіно".

Дізнайтеся більше

Навчайтеся разом з Шекспіром

Вивчайте англійську завдяки матеріалам, сфокусованим на житті та творчості Вільяма Шекспіра. Користуйтеся нашими онлайн-ресурсами, дивіться серії семінарів та закачуйте спеціальні навчальні матеріали для дітей та підлітків.

Дізнайтеся більше

Події

Відзначайте важливість творчої спадщини Вільяма Шекспіра разом з нами. Дізнавайтеся про майбутні події, що проходитимуть в рамках програми Shakespeare Lives у вашому місті або онлайн.

Дізнайтеся більше

Mix the Play

Створіть власну версію вистави "Сон літньої ночі". Поєднуючи фрагменти відеозаписів і спеціальні ефекти, ви можете самостійно визначити акторський склад, обрати декорації, костюми, манеру гри й музичний супровід.

Дізнайтеся більше

Чоловіки знімають на камеру

Shakespeare Lives: як долучитися

Долучайтеся до ініціативи Shakespeare Lives, беручи участь у наших конкурсах, іграх, майстер-класах та інших активностях.

Дізнайтеся більше