Дивіться наші особливі пропозиції, які ми підготували спеціально до святкування року англійської мови в Україні.

LearnEnglish Pathways

Щоб відзначити Рік англійської мови в Україні Британська Рада віддає 10000 онлайн-курсів, що назіваються Learn English Pathways для всіх, хто вивчає англійську. Learn English Pathways - це серія курсів самоосвіти для дорослих. Курс має на меті вдосконалити вашу англійську завдяки інтерактивним онлайн-урокам. Курси розроблені для самостійного опрацювання і не вимагають додаткових вмінь. Тепер ви можете вирішити, коли і де вивчати англійську!

Дізнайтеся більше

Діти читають книги

Дві різдвяні книги для учасників розіграшу у Фейсбук

Спеціально до Нового року та Різдва ми разом із Bookling.ua підготували сюрприз для підписників нашої Фейсбук-сторінки. До 21 грудня пропонуємо взяти участь у розіграші однієї із двох неперевершених різдвяних книг Illustrated Stories for Christmas та Paddington and the Christmas Surprise, що стануть чудовим подарунком під ялинку як дітлахам, так і дорослим.

Дізнайтеся більше

Книги

Чотири книги англійською для підписників нашої Фейсбук-сторінки

17 серпня спільно з інтернет-магазином Bookling.ua ми розпочали конкурс із можливістю виграти одну із чотирьох неперевершених книг англійською мовою: The Illustrated Story of Art, The Classic Works of Henry James, The Classic Works of Thomas Hardy, The Classic Works of D. H. Lawrence. Переможці конкурсу будуть обрані випадковим чином 23 серпня.

Дізнайтеся більше

Дві жінки з планшетом

Приєднуйтесь до наших безкоштовних і гнучких онлайн-курсів на платформі FutureLearn

Британська Рада пропонує цілу низку масових відкритих онлайн-курсів (MOOCs) на різні теми, які доступні на соціальній платформі для навчання FutureLearn.

Дізнайтеся більше 

Студенти на семінарі

Мовні уроки для студентів КПІ

З 29 червня по 17 липня 2016 року викладачі навчального центру Британської Ради провели три мовні уроки для студентів КПІ. На заняттях студенти дізналися про складання міжнародно визнаного іспиту IELTS, написання резюме та мотиваційного листа англійською мовою та вивчили корисну лексику для спілкування під час подорожей. 

Дізнайтеся більше