Студенти на уроці

Менеджер проекту «Рік англійської мови в Україні» Анастасія Романик підводить підсумки спроби встановити новий рекорд у категорії «Найбільший мовний урок».

28 травня 2016 року українці спробували потрапити в книгу рекордів Гіннеса, взявши участь у грандіозному мовному уроці, що проводився у 56 містах та 93 локаціях по всій країні. Ми нарахували 5977 осіб, які одночасно протягом 35 хвилин вивчали та розмовляли англійською. Проте для подолання рекорду нам не вистачило 311 учасників!

Можливо, для когось – це розчарування. Але разом із цим це неоціненний досвід і натхнення. Ми переконані, що при проведенні уроку відбулося неймовірне єднання українців по всій країні: від Маріуполя й Одеси до Львова. В рік англійської мови в Україні ми продемонстрували,  що українці прагнуть бути інтегрованими в світову спільноту та розмовляти її мовою. Хештег нашої кампанії в соціальних медіа #UAspeakingEnglish став одним із основних хештегів у Європі 28 травня!

Найголовніше те, що ми на цьому не зупиняємося. Ми переконані, що Україна все-таки може подолати світовий рекорд. Саме тому ми об’єднуємося, щоб зробити другу остаточну спробу увійти у книгу «Світові рекорди Гіннеса» в листопаді 2016 року!

Висловлюємо подяку нашим партнерам та всім учасникам уроку, який відбувся у Британській Раді 28 травня. Запрошуємо приєднуватися до нас у наступній спробі подолати рекорд. Тож стежте за оновленнями.

Зовнішні посилання