Катерина Мартинкевич

Наступна дописувачка нашого блогу – Катерина Мартінкевич, старший учитель Британської Ради в Україні, яка отримала стипендією від IATEFL (Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної). У квітні 2016 року вона взяла участь у щорічній Міжнародній конференції та виставці IATEFL в Бірмінгемі (Великобританія). Катерина ділиться своїм неймовірним досвідом про те, як вона виграла стипендію, розповідає про саму подію та свою презентацію, а також про висновки, які їй вдалося зробити. 

Я люблю брати участь у конференціях, проте я завжди думала, що грандіозні міжнародні події на зразок конференції IATEFL призначені для людей, які значно успішніші, ніж я. Тому тільки минулого літа я вперше наважилася подати свою кандидатуру як спікера. Не можу передати словами, наскільки я була здивована, коли мою пропозицію прийняли і виділили стипендію для відвідування заходу! Здається, це було у вересні: я перевіряла свою електронну пошту після вечірнього уроку і раптом побачила лист від координаційної групи «Лідерство та менеджмент». Я буквально стрибала від радості. На щастя, в офісі в ту мить не було нікого!

Кілька місяців по тому я перемикала пульт, роблячи презентацію в Міжнародному конференц-центрі у Бірмінгемі перед невеликою аудиторією із тридцяти людей. Більшість із них – академічні менеджери, як і я. Тоді мені стало зрозуміло, що я даремно хвилювалася: після завершення виступу мені почали ставити багато цікавих запитань, а листи з проханням надати більш детальну інформацію на тему моєї презентації приходили навіть після події.

Тема моєї презентації – «Як посприяти прийняттю великих змін у середовищі вчителів». Я поділилася зі слухачами ідеями про те, які інтуїтивні та контрінтуїтивні заходи допомогли нашим вчителям радо прийняти зміни і навіть стати чемпіонами змін. Саме про це я зараз пишу статтю для видання IATEFL Conference Selections. Чудово, правда?

На самій конференції IATEFL було багато захоплюючих сесій, але мені вдалося відвідати тільки близько двадцяти. Більшість із засідань та семінарів відбувалися паралельно, тож доводилося вибирати. 

Основні висновки, які я зробила для себе на конференції:

1) Дуже добре, коли всі члени команди є різними як за характером, так і за підходами до роботи, адже вони можуть доповнювати одне одного. А от хороший керівник повинен допомогти їм досягти злагоди!

2) Більшість проблем можна вирішити, якщо виділити час на їх обдумування чи рефлексію.

3) Часу не вистачає ніколи, тож не забувайте про особисте життя.