Настав рік англійської мови - вітаємо!

Після місяців підготовки нарешті настав той день, коли ми можемо поділитися з вами нашим новим веб-сайтом, повністю присвяченим Року англійської мови в Україні. Британській Раді надзвичайно приємно бути одним із головних партнерів цієї президентської ініціативи і ми схвильовані можливостями, які лежать в нас попереду протягом наступних 12 місяців. У співпраці із нашими партнерами ми впевнені, що підтримаємо амбіції України у вдосконаленні рівня володіння англійською мовою по всій країні.

То ж чого ви можете очікувати? Хорошим початком буде радісно завітати на наш веб-сайт, присвячений року англійської мови і дізнатися про все, що ми запланували: вивчити деталі нашої роботи із проектами англійської мови; прочитати все про святкування програми #ShakespeareLives; поглянути на наші безкоштовні онлайн-ресурси для вчителів та студентів; дізнатися більше про наших партнерів.

Ви чули про проект «Англійська для Дніпропетровську»? Що ви знаєте про «Word On The Street»? Не хвилюйтеся, якщо ви спантеличені – зовсім скоро ви дізнаєтеся про ці чудові розробки. Будьте в курсі, слідкуючи за нашими TwitterтаFacebook сторінками, а також підпишіться на нашу розсилку новин, щоб точно нічого не пропустити.

Одна із наших найбільш хвилюючих об’яв про те, що ми роздамо 10000 онлайн-курсів LearnEnglishPathways цього року (які зазвичай коштують більше 2000 грн.). 3000 дістануться напряму студентам університетів, а ще 7000 будуть роздані просто  з нашого сайту протягом року. Продовжуйте його перевіряти і дізнаватися інформацію про те, як ви зможете їх отримати.

Протягом наступних кількох місяців ви дізнаєтеся більше про нашу роботу і працівників Британської Ради, які допомагають українцям: від найменших студентів у нашому навчальному центрі до вчителів англійської по всій Україні.

2016 настав, а разом із ним і Рік англійської мови!

Джеральд Макінтош

Керівник відділу програм з англійської мови