2016 - рік англійської мови в Україні! Не пропустіть новини, пов'язані з ним.

У цій секції

Week of English

Тиждень англійської мови

З 12 по 18 грудня за ініціативи GoGlobal та за підтримки Адміністрації Президента України, Міністерства освіти та науки України, Британської Ради та Посольства США в Україні відбувся тиждень англійської мови з нагоди завершення Року англійської мови в Україні.

Дізнайтеся більше

Діти читають книги

Дві різдвяні книги для учасників розіграшу у Фейсбук

Спеціально до Нового року та Різдва ми разом із Bookling.ua підготували сюрприз для підписників нашої Фейсбук-сторінки. До 21 грудня пропонуємо взяти участь у розіграші однієї із двох неперевершених різдвяних книг Illustrated Stories for Christmas та Paddington and the Christmas Surprise, що стануть чудовим подарунком під ялинку як дітлахам, так і дорослим.

Дізнайтеся більше

День англійської мови

День англійської мови у школах та вишах

14 грудня 2016 року в понад 60 школах по всій країні відбувся «День англійської мови» на основі матеріалів про творчість Вільяма Шекспіра, які розробила Британська Рада. Школярі взяли участь в уроках англійської мови на шекспірівську тематику та поставили сценки, виконавши свої ролі англійською мовою. Вищі навчальні заклади також долучилися до ініціативи. Для студентів організовано дискусійні клуби англійською мовою для обговорення ролі культурної дипломатії та м’якої сили у вирішенні конфліктів.

Дізнайтеся більше

Поліцейські з Віталієм Кличком

Англійська для патрульної поліції міста Києва

22 листопада Британська Рада в Україні, Посольство США в Україні та громадська організація Capital English запустили проект «Англійська мова для патрульної поліції». В рамках проекту 600 поліцейських, які працюють у центральних районах Києва, пройдуть безкоштовний курс англійської мови за найкращими міжнародними стандартами.

Дізнайтеся більше

Вчителі на тренінгу

Вчителі англійської з опорних шкіл розвиваються завдяки курсам Британської Ради

З 23 по 29 жовтня 2016 року 50 високомотивованих вчителів англійської мови з 24 опорних шкіл із усієї України прослухали інтенсивний курс професійної майстерності у місті Києві. Курс відбувся у рамках першого етапу співпраці Британської Ради, Міністерства освіти та Міністерства фінансів України, орієнтованої на підтримку опорних шкіл. Ініціатива фінансується Урядом США, Western NIS Enterprise Fund і компанією «Майкрософт Україна», до яких приєдналася Британська Рада, забезпечивши організацію та покриття витрат на проведення курсів професійного розвитку для вчителів англійської мови опорних шкіл.

Студенти на уроці англійської мови

Допомагаємо громадянському суспільству взаємодіяти зі світом через покращення їхнього володіння англійською мовою

Наприкінці жовтня 2016 року 25 представників 8 громадських організацій розпочали вивчати англійську мову завдяки спільному проекту Британської Ради в Україні та Western NIS Enterprise Fund. Ініціатива «Англійська мова для громадянського суспільства» спрямована на розвиток мовних умінь, вільного та впевненого використання англійської в професійному середовищі, зокрема для ефективної співпраці з міжнародними партнерами.

Дізнайтеся більше

Жінка пише на фліпчарті

Стали доступні записи виступів онлайн-конференції Teaching for Success

Онлайн-конференція Teaching for Success пройшла 5-9 жовтня 2016 року. Це перша глобальна конференція Британської Ради на тему безперервного професійного розвитку для вчителів та тренерів. У центрі уваги конференції опинилися професійні практики, що входять до складу Рамки професійного розвитку для вчителів та тренерів та формують частину широкого підходу Британської Ради з навчання інших для успіху. Більше інформації про безперервний професійний розвиток можна отримати на веб-сайті Teaching English. Тут також можна прослухати виступи з конференції Teaching for Success.

Дізнайтеся більше

Студент та студентка

Європейський день мов

1 жовтня Британська Рада в Україні, Goethe-Institut в Україні, Посольство Іспанії, Італійський інститут культури, Польський Інститут у Києві, Французький інститут в Україні та Чеський центр у Києві провели Європейський день мов. В оновленому Домі освіти та культури «Майстер Клас» відбулися безкоштовні мовні уроки для дорослих та дітей, презентації навчальних програм у Європі, творчі майстерні, конкурси, виставки, ігри, розіграш квитків до Барселони і святковий концерт на завершення.

Дізнайтеся більше

Вчителі на зустрічі

Вчителі поділилися досвідом застосування технологій у навчанні

24 вересня спільно з Програмою Microsoft "Партнерство в навчанні" ми провели захід для вчителів Hack the Classroom. Під час події викладачі ділилися своїми ідеями про застосування IT-рішень на уроках. Пол Кімм, директор навчального центру та екзаменаційних служб, розповів про глобальний досвід Британської Ради у використанні технологій для навчання.

Детільніше про подію

Слухачі конференції

Презентація Рамки безперервного професійного вдосконалення вчителів

21-23 вересня на Закарпатті відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) інститутів післядипломної педагогічної освіти «Іноземна мова як життєве вміння». Під час події менеджер проектів Британської Ради Вікторія Іваніщева представила Рамку безперервного професійного вдосконалення вчителів іноземних мов, розроблену у співпраці з Міністерством освіти. Завдяки цьому документу кваліфікаційна категорія вчителя визначатиметься не на основі тривалості педагогічного стажу, а базуючись на чітких показниках, що описують компетентність та уміння. Присутні на події педагоги застосували документ для аналізу відкритого уроку з англійської мови, який провела Вчитель року 2016 Віолетта Македон у Берегівській школі № 5.