Young people looking at us in circular design frame. Circles of Ukrainian yellow and blue colours around.

Програма Youth Connect for Ukraine має на меті допомогти молоді України досягти повноцінного та змістовного життя, незалежно від місця проживання. Проєкт передбачає підтримку молодих людей, зокрема жінок, дівчат та представників вразливих груп, які постраждали від війни в Україні, щоб вони мали навички та мотивацію будувати зв'язки у своїх громадах та впливати на власне майбутнє й майбутнє своїх спільнот.   

Наша програма включає спеціалізовані тренінги та заходи, спрямовані на вироблення лідерських навичок, критично важливих у періоди криз, та на зміцнення соціальної активності молоді.

У трьох українських містах: Луцьку, Львові, та Тернополі, ми запускаємо мобільні Pop-Up молодіжні центри. Кожен з них пропонуватиме унікальні та захопливі програми, розроблені спеціально для молоді. Ми запрошуємо всіх молодих людей віком 18-30 років подавати заявки на участь у безкоштовних тренінгах з лідерства. Додаткові активності будуть також доступними для ширшої аудиторії протягом проведення мобільних Pop-Up молодіжних центрів.

Луцьк 
«Молодіжний центр Волині»
21.02 - 25.02 

Тренінг «Особистісний розвиток через соціальні спільноти» дозволить учасникам знайти однодумців серед лідерів молодіжних спільнот Луцька. Ми охопимо широкий спектр сфер, включаючи урбаністику та підприємництво, надаючи можливість для самореалізації та внеску у розвиток громади. 

Тут ви обов'язково знайдете для себе групу однодумців серед молодих людей, де можна буде самореалізуватись і водночас зробити внесок у спільне майбутнє.

У Луцьку нашим партнером є «Молодіжний центр Волині». Це креативний простір у центрі Луцька, де молодь може знайти людей спільних за поглядами, реалізувати ідеї на практиці та зробити свій перший крок у напрямку громадської діяльності.

Львів 
Готель «Дністер» 
23.02 - 27.02 

На тренінгу «Креативне лідерство» у Львові учасники зможуть взяти участь у нетворкінгу та познайомитися з лідерами 10 ключових громадських організацій міста. Цей захід має на меті сприяти обміну ідеями та розробці нових соціальних ініціатив:  

  • Зустріч з лідерами думок, які поділяться власними історіями успіху у креативному форматі «Жива бібліотека».  
  • Участь у панельній дискусії з представниками місцевої влади, соціально відповідального бізнесу і молодіжними лідерами про молодіжну політику та підтримку молоді у сфері креативних індустрій та багато іншого. 

Крім того, ви можете розробити соціальні ініціативи та отримати фінансування на їхню реалізацію. Дружня атмосфера, нові ідеї, креативне мислення і нетворкінг, подарують вам незабутній досвід, який стане новою відправною точкою для вашого лідерського шляху. 

Наш партнер у Львові — це «Місто Активних Громадян», громадська організація, що займається неформальною освітою молоді. Крім того, вони прагнуть розвивати місцеві спільноти, будуючи партнерства між ключовими зацікавленими сторонами й впроваджуючи проєкти соціальної дії.

Тернопіль
Готель «Авалон» 
06.03 - 10.03 

Тренінг у Тернополі «Партнерство між місцевою владою, бізнесом та громадою» зосередиться на розвитку лідерських навичок, акцентуючи на важливості співпраці для успішного реалізування соціальних ініціатив. Учасники навчаться, як ефективно взаємодіяти з різними секторами суспільства для досягнення спільних цілей.

Програма буде містити надихаючі та конструктивні зустрічі з представниками бізнесу, влади й громадського сектору для спільного розвитку громади.

Нашим партнером у Тернополі виступить «Центр Науки Тернополя». Це молодіжний неформальний культурно-освітній простір для проведення подій, тренінгів, форумів й інших форматів корисного дозвілля. Вони надають всебічну підтримку громадським організаціям і молодіжним ініціативам. Одним із ключових напрямків діяльності організації «Центр Науки Тернополя» є реалізація загальноміських заходів і проєкту «Наукові пікніки», а також координація роботи інтерактивного «Музею науки і техніки».

Зовнішні посилання