Британська Рада в Україні

Ми зміцнюємо зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, розбудови вищої освіти та суспільства. Ми надаємо українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, а також проводимо іспити та тести для здобуття британських дипломів. 

Минулого (2015) року понад 100 тисяч людей долучилося до наших програм та заходів, а понад 2,3 млн – скористалося нашими цифровими джерелами, зокрема для вивчення англійської, та один мільйон громадян долучилися до наших публікацій і теле- та радіопередач.

Наша мистецька програма націлена на ознайомлення українських шанувальників із сучасним британським мистецтвом та розвиток навичок діяльності у творчому секторі. Серед наших партнерів – Одеський міжнародний кінофестиваль, Sheffield Film Festival у Великій Британії, Art House Traffic, різноманітні креативні центри та митці по всій Україні. Наша щотижнева радіодобірка The Selector збирає понад 750 тисяч слухачів завдяки радіомережі Просто Радіо та Радіо Аристократи.

У викладанні англійської мови ми співпрацюємо із Міністерством освіти та науки і постійно проводимо внутрішнє навчання для викладачів освітніх закладів: щороку ми проводимо тренінгові курси для 37 тисяч викладачів та вже підтримали Рік англійської мови в Україні. Протягом року через нашу Київську школу проходить близько 3 тисяч учнів, ми проводимо понад 13 тисяч іспитів та тестів.

У сфері вищої освіти ми налагоджуємо зв‘язки між Сполученим Королівством та Україною у таких галузях як зв‘язки між університетами і роботодавцями, а також інтернаціоналізації вищої освіти та забезпечення її якості; ми працюємо над розвитком університетського лідерства та допомагаємо студентам у їх програмах самоврядування.

У галузі суспільства ми працюємо із понад 50 партнерами в Україні для розвитку навичок активного громадянства та підтримуємо втілення понад 250 проектів суспільної дії в місцевих громадах, що вже залучили понад 40 тисяч українців.

У цьому розділі