laptop screen and mobile phone displaying EnglishScore for business

Що таке EnglishScore для бізнесу?

EnglishScore - це тест з англійської мови для мобільних пристроїв, який може використовуватися роботодавцями та закладами освіти для швидкого оцінювання рівня англійської вашого персоналу та студентів.

Проведіть швидке тестування, яке не потребує підготовки, та відбувається дистанційно. Просто зареєструйтеся, надішліть запрошення учасникам тестування завантажити застосунок (Apple або Android), та отримайте їх результати автоматично. Вони з’являться на вашій інформаційній панелі.

Тестування займає орієнтовно 30 хвилин та відразу показує загальний результат (згідно з CEFR), та окремо результати по кожній частині тесту: читання, аудіювання, граматика та лексика. Запитання постійно змінюються, щоб уникнути запам’ятовування відповідей, а увімкнена фронтальна камера використовується задля запобігання шахрайства.

Швидкий та легкий спосіб оцінити ваш персонал або студентів

Роботодавці можуть використовувати EnglishScore, для перевірки кандидатів перед інтерв’юванням, або щоб визначити рівень володіння мовою свого персоналу. Результати допоможуть вам спланувати необхідні тренінги, або пересвідчитися, що на відповідній посаді працюють найкращі працівники.

Заклади вищої освіти можуть скористатися EnglishScore для того, щоб порадити студентам курси, що підходять найкраще, або надати їм можливість оцінити свій рівень перед працевлаштуванням. 

Також можна отримати сертифікати. Учасники тестування можуть їх придбати, коли вони отримали бажаний результат, або сертифікати може придбати організація централізовано.

Як скористатися EnglishScore для бізнесу

Якщо ви роботодавець або представник закладу освіти, ви можете зареєструватися безкоштовно та отримати тести з англійської мови на суму 250 доларів відразу після реєстрації. Ми перевіримо надану вами інформацію, створимо для вас обліковий запис та нарахуємо кредити для використання безкоштовних тестів.

Ми також створимо для вас перший проєкт з тестування та присвоїмо вам унікальний "код з'єднання". Просто надішліть запрошення вашим співробітникам чи студентам  на завантаження застосунку та введіть код, що ми вам надамо, коли вони розпочнуть проходити тест. Після закінчення тесту, їх результати автоматично з’являться на вашій інформаційній панелі.

Яка структура тестування?

EnglishScore починається з розділу граматики та лексики, що триває 15-20 хвилин. Потім йде розділ читання та аудіювання, кожен з яких займає приблизно 10 хвилин.

Розділи читання та аудіювання мають різні ступені складності, що будуть запропоновані під час тесту в залежності від результатів проходження учасником тестування розділів граматики та лексики. Якщо учасник тестування отримав високий бал за лексику та граматику, то завдання в розділах читання та аудіювання будуть складнішими. Це означає, що у межах одного тестування можливо зробити оцінку широкого діапазону рівня володіння мовою.

Загальний результат оцінюється за шкалою від 0 до 599 та відповідає міжнародно визнаним Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR). Також, ми надамо результати окремо по кожній частині тесту.