Партнери

Молодіжна Платформа

Незалежне об'єднання громадських організацій Волині, що діє з метою спільних злагоджених дій молодіжного крила громадськості.

http://mp.volyn.net/
Молодіжна Платформа

Фундація Регіональних Ініціатив

Загальноукраїнська молодіжна громадська організація, що має на меті зміцнення інституцій молодіжного руху, тренування та підтримку активних членів молодіжних асоціацій та загальний розвиток студентських та молодіжних ініціатив. 

http://fri.com.ua/

Пласт

Українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.

http://www.plast.org.ua/
AC-Plast

ГО "3С [три ес] - Спільнота Свідомого Спілкування"

3С – неприбуткова всеукраїнська молодіжна ініціатива, яка з 2010 року організовує просвітницькі заходи для молоді на основі неупередженого діалогу на актуальні суспільно-політичні та світоглядні теми.

Всі заходи 3С проводяться на основі “неупередженого діалогу” (open-minded dialogue), що ґрунтується на багатосторонній комунікації, повазі до думок усіх учасників дискусії та можливості вільно висловлювати свою думку. У такому діалозі першочерговими є взаємодія між учасниками, незаангажований підхід до висловлювання, відсутність експертної позиції та цінність власних смислових знахідок учасника і групи в цілому.

http://www.cogito.in.ua/

Громадська організація молоді з інвалідністю „Гармонія”

Має успішний досвід реалізації соціальних програм та проектів на теренах міста Вінниці та Вінницької області щодо адаптації молоді з особливими потребами у суспільство.

http://harmonia.co.ua/
AC-Harmonia

НРО "Прес-клуб реформ"

Кіровоградський прес-клуб – це постійне джерело якісної і корисної інформації для представників місцевих і регіональних ЗМІ. Прес-клуб створює також потужні суспільно-значущі інформаційні кампанії, а отже і загалом формує громадську думку у регіоні.

Кіровоградський прес-клуб створив перший в області і діючий до сих пір «Незалежний громадський прес-центр» для контролю громадськості за перебігом виборів: щоразу, в день виборів відбувається інформаційний Марафон, завдяки чому вдалося запобігти чималій кількості фальсифікацій.

https://sites.google.com/site/kirovohradpressclub/

Інститут лідерства та управління УКУ

Це навчальне середовище некомерційного типу, в якому навчаються лідери громадських організацій, спільнот та активна молодь. Місія Інституту-формувати громадянське суспільство шляхом навчання та розвитку лідерів неприбуткового сектору та християнських провідників на засадах моральних принципів.

http://management.lviv.ua/en/
The Institute of Leadership and Management UCU

Інститут Суспільних ініціатив

Молодіжна громадська організація, яка працює задля розвитку потенціалу особи та громадянського суспільства.

http://www.sii.org.ua/

Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад

Громадська організація «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» була створена у 2012 році командою активних громадян Херсонської області для виконання оперативних завдань та підвищення конкурентоспроможності Таврійського об’єднання територіальних громад.

http://www.arr.ks.ua/
ТOTG лого

Буковинська агенція регіонального розвитку

Ми працюємо з людьми, відкритими до змін, для досягнення високих стандартів якості життя в Чернівецькій області на засадах сталого розвитку, громадської участі та чесної конкуренції.

http://www.bard.cv.ua

Pages