Розкажи про свій проект cоціальної дії!

Активним Громадянам 10 років! 

У світі проект “Активні Громадяни” стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 68 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки. Цього року ми відзначаємо 10-ту річницю реалізації проекту! За цей час було започатковано більше 9300 проектів соціальної дії по всьому світу.

Проект відзначає 5 років в Україні 

В Україні програма “Активні Громадяни” працює з 2014 року і за цей час реалізовано понад 1050 проектів соціальної дії. Ці проекти охоплюють теми розвитку громад, інклюзії, безпеки, мистецтва, неформальної освіти, міжкультурних та діалогових ініціатив тощо. Ми запрошуємо авторів проектів розповісти історії своїх проектів! 

Що це за конкурс?

Цей конкурс дає можливість розповісти історію успіху вашого проекту та надихнути інших! Конкурс проходитиме у три етапи: 

  • 1 етап - технічний відбір заявок експертами 
  • 2 етап - публічне онлайн-голосування і вибір 10 проектів-фіналістів 
  • Фінал - презентація 10 найкращих проектів на Фестивалі Активних Громад 20-23 червня у Волинській області* та змагання на отримання додаткового фінансування у розмірі 30 000 грн.  
    *Британська рада покриватиме всі витрати на участь 2 представників від проекту 

 

Ваші історії успіху можуть надихнути інших! 

Тренінг "Активні Громадяни" у Білозерці.  ©

Олег Марчук.

Які проекти можуть взяти участь у конкурсі?

До участі у конкурсі запрошуються проекти соціальної дії, що демонструють позитивний вплив на соціальні зміни у громадах, сприяють налагодженню міжкультурного діалогу, залучили до участі різноманітні соціальні групи, є сталими ініціативами та сприяють досягненню цілей сталого розвитку. 

Технічні вимоги до проектів:

1. Проект має бути підтриманим програмою “Активні Громадяни” після 1 січня 2017 р. Проекти можуть бути фінансованими в рамках хвиль або пітчингів проектів соціальної дії. 
2. Проект має бути повністю реалізованим до 31 березня 2019 р. Під “повністю реалізований” мається на увазі, що впроваджені всі заходи в рамках проекту соціальної дії, а також надані описова та фінансова звітності. 

Подати проект соціальної дії для участі у конкурсі можна за посиланням

Останній термін прийому заявок — 22 травня 2019 року, 23:59. 

 

В рамках конкурсу буде відібрано 10 найкращих проектів. Представники команд-переможців будуть запрошені взяти участь у Фестивалі Активних громад та отримають можливість презентувати свій проект. Фестиваль Активних Громад відбудеться 20 - 23 червня у Волинській області (Британська рада покриватиме всі витрати на участь 2 представників від проекту). Також команди цих проектів отримають фірмові поясні сумки, термочашки, еко-торбинки та світшоти.  

 

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою: activecitizens@britishcouncil.org.ua