Експерти Британської ради з викладання дошкільнятам розробили захоплюючу та ефективну програму з вивчення англійської мови для вашої дитини.

У нашій інноваційній методиці, заснованій на ігровому підході до навчання, використовуються мультиплікаційні персонажі оскароносної анімаційної студії Aardman. Ваша дитина сприйматиме навчання як природний процес завдяки іграм та історіям про баранчика Тіммі. А у товаристві наших кваліфікованих викладачів вона почуватиметься по-домашньому безпечно та невимушено.

ЩАСЛИВІ ДІТИ ВЧАТЬСЯ КРАЩЕ

Задля ефективного навчання необхідно використовувати природну цікавість вашої дитини. Зацікавленість має бути цілісною і надихатися грою, що сприятиме когнітивному, мовному, соціальному, емоційному та фізичному розвитку вашої дитини. 

Ваша дитина з радістю вивчатиме англійську мову через оповідання, відео, пісні, рух, драматургію, мистецтво, рукоділля та інше. Наші викладачі організовують цілеспрямовану ігрову діяльність, яка дозволяє вашій дитині зануритись у нову мову та вивчати її.

Ви станете очевидцем того, як ваша дитина робить кроки вперед у вивченні англійської мови, формує впевненість у собі та чудово проводить час.

Наші викладачі

Викладачі курсу «Learning Time with Timmy» – експерти з викладання дошкільнятам. Вони:

  • мають відповідний освітній ступінь і кваліфікацію для навчання дошкільнят
  • мають не менше двох років викладацького досвіду 
  • пройшли навчання з викладання курсу «Learning Time with Timmy».

Наші викладачі чудово знають кожну дитину в класі. Вони планують уроки з урахуванням потреб вашої дитини та допомагають їй навчатися у власному темпі.

Наші експерти з викладання дошкільнятам забезпечують підготовку та постійний професійний розвиток викладачів, що дозволяє нам досягати найвищих стандартів у викладанні англійської мови дошкільнятам.

ДОЛУЧІТЬСЯ ДО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ СВОЄЇ ДИТИНИ

Батьки для нас – партнери. Наші викладачі регулярно надають вам звіти про успіхи вашої дитини. Також вони дають поради щодо того, як продовжити цікаве та захоплююче вивчення англійської мови вдома. Ваші спостереження за тим, як дитина використовує нові вміння вдома, є безцінними!

Навчання у затишному та безпечному середовищі

Ви також можете бути впевнені, що особистий розвиток, безпека та добробут вашої дитини як у класі, так і онлайн, є для нас пріоритетами.

Будьте впевнені – наша політика та організація процесу навчання відповідають найвищим стандартам охорони та захисту дітей, які діють у Великобританії та є одними з найкращих у світі.