Додатки

Британська Рада пропонує цілий ряд безкоштовних додатків із вивчення англійської. Мову можна вивчати в іграх, подкастах, фільмах та вікторинах. Ці додатки ефективно допомагають покращувати Ваші навички англійської у граматиці, словниковому запасі та в підготовці до іспитів.

LearnEnglish Kids: Phonics Stories

Діти, що вивчають англійську, полюблять Phonics Stories - інтерактивний додаток зі збіркою оповідань для розвитку вимови, що також містить вправи для аудіювання та цікаві ігри. В оповіданнях йдеться про космічних супершпигунів Сем і Пем, що прибули на Землю і вчаться вимовляти та писати англійські слова.

Завантажити з Apple store 

60 Second Word Challenge

60 Second Word Challenge - це весела вікторина на знання слів, що допомагає покращити та розширити англійський словниковий запас.

Завантажити з Apple store 

Premier Skills

Покращіть свій футбольний словниковий запас із Premier Skills, додатком для вивчення слів, який розроблено для Вас спільно прем'єр-лігою та Британською Радою. Дізнавайтеся більше про спортивну термінологію за допомогою інтерактивних дидактичних карток. Можна додавати нотатки, переклади та зображення, що допоможуть у вивченні.

Завантажити з Apple store 

Johnny Grammar's Quizmaster

Перевірте себе у грі проти нашого постійного експерта Джонні Грамматика.

Завантажити з Google play 

Elementary Podcasts

Elementary Podcasts - це ряд подкастів для вивчення англійської, щоб Ви могли практикуватися в дорозі.

Завантажити з Blackberry store 

Sounds Right

Sounds Right - це перша таблиця вимови, розроблена Британською Радою для учнів та учителів по всьому світу.

Завантажити з Apple store 

LearnEnglish Sports World

LearnEnglish Sports World - це чудова гра на приховані слова спортивної тематики. Потрібно відшукати у картинках майже триста слів, пов`язаних зі спортом. 

Завантажити з Apple store