Наші викладачі

Наші викладачі – дипломовані фахівці. Вони висококваліфіковані та досвідчені у викладанні англійської мови як іноземної і використовують прогресивні методики викладання, що допоможуть Вам спілкуватися й насолоджуватися вивченням англійської мови.

Анна Литвиненко

Анна закінчила факультет статистики та здобувала повну вищу освіту в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, а також отримала диплом перекладача Київського національного лінгвістичного університету. Анна має диплом CELTA в 2012 та TYLEC в 2013.

З 18 років Анна почала викладати англійську і не припиняє дотепер. Її викладацькі інтереси охоплюють викладання у дорослих та молодших слухачів та способи кращого вивчення мови за межами класної кімнати.

Марія Динниченко

Марія – киянка, закінчила з відзнакою Київський національний лінгвістичний університет по фаху психолог, викладач англійської мови та літератури і Національний педагогічний університет ім. Драгоманова як логопед. Захистила кандидатську роботу із загальної психології при Інституті соціальної та політичної психології при НАН України та має сертифікат IHTYL. Марія викладає з 1996 року та стала частиною Британської Ради у 2010 році як викладач для молодших слухачів та консультант з біхейвіоризму.

Ронда Прітчард

Ронда родом з Уельса і має диплом з сучасного мовознавства (російська, французька та іспанська). В її здобутку диплом TrinityTESOL, DELTA і CELTYL.

Ронда викладала в Литві, Португалії та Росії, а в 2003 році приєдналася до Британської Ради в Україні.

Даніель Пуццо

Даніель приїхав в Україну з Англії, Північної Ірландії та США, де вивчав історію в Університеті Туфтс у Сполучених Штатах, а також диплом з міжнародних відносин в університеті Едінбург. Він почав працювати викладачем у 2005 році, і до приєднання до Британської Ради викладав у Чехії, Іспанії, Латвії, Киргистані, США та численних літніх школах Великої Британії.

У Даніеля є диплом PGCE з історії та соціальних наук.

Ярослав Роготський

Ярослав родом з Луганська, де в Луганському педагогічному університеті здобув ступінь магістра (з відзнакою) викладача англійської та німецької мов. Під час навчання він працював радником табору в Camp Lakewood, штат Міссурі, США. Ярослав працював тренером для викладачів та міжкультурного посередника Корпусу миру США в Україні. У нього є диплом CELTA та IHCYLT.

Він викладає з 2000 року в різних державних і приватних школах, а до Британської ради долучився в січні 2012 року.

CELTA – сертифікат Cambridge English, що підтверджує базовий ступінь кваліфікації викладача англійської мови для дорослих.

DELTA – диплом Cambridge English, що підтверджує вищий ступінь кваліфікації викладача англійської мови для дорослих. 

TYLEC - сертифікат Trinity College London, що підтверджує ступінь кваліфікації викладача англійської мови для молодших слухачів віком від 6 до 17 років.

IHCYLT - сертифікат International House, що підтверджує ступінь кваліфікації викладача англійської мови для молодших слухачів віком від 6 до 17 років.