Наші викладачі – дипломовані фахівці. Вони висококваліфіковані та досвідчені у викладанні англійської мови як іноземної і використовують прогресивні методики викладання, що допоможуть Вам спілкуватися й насолоджуватися вивченням англійської мови.

Євген Поповченко

Євген народився в Україні. Він багато подорожував та жив в Англії та Канаді. Євген заснував власну школу англійської мови у 2012 та одночасно почав працювати у Британській Раді у якості викладача проекту перепідготовки колишніх військовослужбовців НАТО. Він викладав англійську різним віковим групам на декількох рівнях. Євген має Кембриджський сертифікат CELTA, сертифікат Трініті коледжу TYLEC, а також сертифікати IELTS, Cambridge ESOL CAE та CPE. 

Аліна Промська

Аліна народилася в Чернігові, виросла у Харкові, а згодом переїхала до Києва. Вищу освіту здобула в Національному технічному університеті “Харківський полiтехнiчний інститут” у 2006 році та Харківському національному університеті імені В. Каразіна у 2010 за фахом маркетинг та англійська філологія (обидва дипломи магістра з відзнакою). Аліна присвятила себе повністю викладанню англійської у 2009 році та отримала диплом CELTA.

Алла Гуцалюк

Алла вивчала дитячу психологію у Мелітопольскому Державному Університеті. У 2014 році вона стала сертифікованим викладачем англійської мови (диплом CELTA) та викладає англійську для студентів всіх вікових груп та рівней. Також, вона здобула сертифікат для викладання англійської дітям (IHCYLT) та нещодавно закінчила 2-ий Модуль Кембриджського курсу для викладачів DELTA. У вільний від викладання час Алла займається йогою та любить подорожувати.

Альона Глушкова

Альона народилася у Києві, де і закінчила Київський національний лінгвістичний університет як викладач англійської мови. Почала вчити англійській мові у 1988, працювала у середніх загальноосвітніх школах, а також школі Монтесоррі у Києві. З 2000 року Альона була тренером-викладачем у Pearson Publishing House, а наразі працює у Британській Раді. Її професійний досвід включає викладання англійської для дітей, підлітків та дорослих, а також розробку та впровадження методологій для шкільних вчителів

Анастасія Богаєвська

Анастасія народилася в Києві. Вона отримала ступінь бакалавра з англійської та німецької мов у Національному технічному університеті України, де вона пізніше викладала англійську мову на факультетах хімії та інженерної екології. Вона здала CELTA в 2009 році в Британській Раді/
До приходу сюди, Анастасія викладала загальну та бізнес англійську в різних компаніях, а також проводила курси підготовки до іспитів.

Анна Фоменко

Анна закінчила магістратуру Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «філологія» з відзнакою. Згодом здобула другу вищу освіту в Київському інституті перекладачів за спеціальністю «переклад». У 2016 році Анна отримала диплом CELTA в Британській Раді,де почала працювати в Британській раді в 2016 році. До цього вона викладала англійську в Українсько-американському лінгвістичному центрі при Національному гірничому університеті та в інших компаніях.

Антон Глушков

Антон народився у Києві і закінчив Київський національний лінгвістичний університет, де вивчав англійську філологію. Він здобув CELTA у 2013 році в «International House». Антон розпочав свою викладацьку кар’єру у 2010 році та протягом декількох років працював в «Green Forest». До Британської Ради приєднався у 2014 році. Антон захоплюється музикою і обожнює викладацьку діяльність. Вважає, що кожен може вивчити англійську, важливо тільки знайти правильний підхід.

Віка Міяновська

Віка закінчила КНУ ім. Т.Шевченка та має диплом магістра англійської та іспанської філології. Почала займатися викладанням ще під час навчання в університеті. У 2011 році отримала CELTA. З того часу викладала дітям та дорослим різного віку, в групах та індивідуально. Обожнює подорожувати, захоплюється психологією та спортом. Для неї важливо, щоб студенти отримали максимум знань та задоволення від занять.

Вікторія Воронко


Вікторія – українка. Вищу освіту здобула в Українському інституті лінгвістики та менеджменту, а диплом магістра з відзнакою в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Вона отримала диплом CELTA у 2009 році та диплом DELTA в 2013. Вікторія почала викладати у 1998 році та працює у Британській Раді у Києві з липня 2014 року. Крім того, вона є екзаменатором Кембріджа.

Галина Усова

Галина народилася в Харкові. Отримала у 1996 році диплом CELTA, IHBET у 2008 та IHCTYL у 2010. У 2009 Галина стала екзаменатором Кембріджа (FCE, CAE), а у 2011 успішно склала курс AdvancedMethodology.

CELTA – сертифікат Cambridge English, що підтверджує базовий ступінь кваліфікації викладача англійської мови для дорослих.

DELTA – диплом Cambridge English, що підтверджує вищий ступінь кваліфікації викладача англійської мови для дорослих. 

TYLEC - сертифікат Trinity College London, що підтверджує ступінь кваліфікації викладача англійської мови для молодших слухачів віком від 6 до 17 років.

IHCYLT - сертифікат International House, що підтверджує ступінь кваліфікації викладача англійської мови для молодших слухачів віком від 6 до 17 років.