SWAP: UK/Ukraine Artist Residence Programme

SWAP: UK/Ukraine Artist Residence Programme

SWAP  - це мистецька програма резиденції Британської Ради України, яка має на меті поєднати художників з України і Великобританії і підтримки їхній професійний розвиток та інтернаціоналізацію. Програма також покликана дати художникам можливість дослідити та обміркувати великі художні традиції Великобританії та України.

Ми працюємо з Ліверпульською Бієнале у Великобританії (з якою ми вже влаштовували мистецькі резиденції для художників України протягом березня-квітня 2016 року), а в Україні ми працюємо із найбільш інновативними та експериментальними організаціями образотворчого мистецтва: Biruchiy Contemporary Art Project, NonStopMedia Festival у Харкові, YermilovCentre у Харкові, The Muzychi Expanded History Project, 33 Soshenko Art Studios  у Києві та проектом Sorry, no rooms available на Західній Україні.

Шість британських художників взяли участь у резиденціях в Україні влітку 2016 року. Виставка їхніх робіт, а також робіт художників, які брали участь у резиденціях у Ліверпулі відбудеться з 17 березня по 9 квітня 2017 року у Києві. 

Прийом заявок на участь у програмі в 2017 році буде розпочато навесні 2017.