Катерина Кравчук

Економістка та культурологиня. Авторка курсу "Міжсекторна співпраця в культурі" для Українського Католицького Університету. Спів-авторка та менеджерка різноманітних навчальних форматів (публікації, школи, онлайн ресурси) у сфері креативної економіки, місцевого економічного розвитку та соціальної відповідальності бізнесу.

За останні 10 років Катерина координувала та консультувала понад 30 міжсекторних ініціатив в Україні, країнах Східного Партнерства та Канаді. У 2014-2017 була контактною особою шведської програми підтримки приватно-публічного діалогу в Україні та Східній Європі.

Членкиня Пласту та Global Change Leaders Network. На різних етапах була залучена до створення близько 15 холістичних освітніх просторів в Україні, ЄС та Південно-Східній Азії.

Спеціалізується на стратегічній фасилітації, розвитку інституційної спроможності, налагодженні бізнес-процесів для інституцій культури, креативних підприємців та соціальних інноваторів.

Катерина Ушакова

Катерина — досвідчений маркетолог та управлінець з 14-річним досвідом роботи як із локальними, так і міжнародними компаніями та брендами.

Більшу частину своєї кар'єри Катерина пропрацювала в одному із найбільших комунікаційних холдингів України Atlantic Group. Тут вона пройшла шлях від помічника account-менеджера в BTL-агенції до Директора з нових бізнесів у підрозділі Talan Group.

Катерина створила та очолила діджитал-агенцію Liquid7, яка вже за рік після заснування потрапила до ТОП-3 найефективніших і ТОП-10 найкреативніших диджитал агенцій України згідно рейтингу Всеукраїнської рекламної коаліції. Катерина — один із кращих маркетологів України згідно рейтингу Marketing Media Review «35 до 35». Найкращі спеціалісти рекламно-комунікаційного ринку України». Володарка премій Effie Awards Україна, «Вибір рекламодавця».

Дивитися відео 

Альона Калібаба

Директор Chasopys Creative Family, представниця Seedstars World в Україні, член Ради телеком акселератора мобільного оператора Kyivstar — Radar Tech, співзасновниця Школи українського підприємництва та Міжнародної школи соціального підприємництва SELab.

Альона — експерт у підприємництві, стартапах, інноваціях, створенні та управлінні проектами й акселераторами.

Дивитися відео

Володимир Воробей

Засновник та директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks у м. Львові. З 2008р. агенція допомагає розвиватись бізнесам та створює системи підтримки бізнесу на територіях, – розробляє стратегії та бізнес-моделі, генерує проектні ідеї та впроваджує проекти, готує аналітику та супроводжує інвестиції. PPV Knowledge Networks є центром інформаційної підтримки бізнесу у Львові, створеним в рамках ініціативи EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Одним з фокусів PPV Knowledge Networks є креативна економіка. 

Володимир Воробей має понад 20 років досвіду підготовки та управління великими міжсекторними проектами, розробки стратегій для компаній, органів влади, регіонів та міжнародних програм. Володимир є членом Несторівської групи та входить до складу Наглядової ради Теплого Міста (м.Івано-Франківськ).