Катерина Кравчук

Впродовж останніх семи років Катерина працювала програмним менеджером у проектах міжсекторної взаємодії. Має досвід роботи з великими компаніями (ДТЕК, Галнафтогаз, Нова Пошта), малим та середнім бізнесом, а також креативними індустріями. Впродовж трьох років координувала шведську програму підтримки приватного сектору в Україні.

Авторка та спів-авторка публікацій з питань місцевого економічного розвитку та соціальної відповідальності бізнесу.

Членкиня Пласту та Coady Graduates Network, випускниця театральної майстерні Наталії Половинки, практик створення холістичних просторів.

Катерина є експертом Культурної Обсерваторії Східного Партнерства.

Дивитися відео

Катерина Ушакова

Катерина — досвідчений маркетолог та управлінець з 14-річним досвідом роботи як із локальними, так і міжнародними компаніями та брендами.

Більшу частину своєї кар'єри Катерина пропрацювала в одному із найбільших комунікаційних холдингів України Atlantic Group. Тут вона пройшла шлях від помічника account-менеджера в BTL-агенції до Директора з нових бізнесів у підрозділі Talan Group.

Катерина створила та очолила діджитал-агенцію Liquid7, яка вже за рік після заснування потрапила до ТОП-3 найефективніших і ТОП-10 найкреативніших диджитал агенцій України згідно рейтингу Всеукраїнської рекламної коаліції. Катерина — один із кращих маркетологів України згідно рейтингу Marketing Media Review «35 до 35». Найкращі спеціалісти рекламно-комунікаційного ринку України». Володарка премій Effie Awards Україна, «Вибір рекламодавця».

Дивитися відео 

Альона Калібаба

Директор Chasopys Creative Family, представниця Seedstars World в Україні, член Ради телеком акселератора мобільного оператора Kyivstar — Radar Tech, співзасновниця Школи українського підприємництва та Міжнародної школи соціального підприємництва SELab.

Альона — експерт у підприємництві, стартапах, інноваціях, створенні та управлінні проектами й акселераторами.

Дивитися відео

Володимир Воробей

Володимир є директором агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. Агенція створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі через реалізацію міжсекторних проектів, супровід інвестиційних проектів, підтримку стартапів та підготовку аналітичних матеріалів. Пріоритетами діяльності агенції є сфери креативної економіки та зеленої економіки. У 2016 PPV Knowledge Networks стали Центром підтримки бізнесу Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Володимир Воробей має понад 15 років досвіду підготовки та управління великими міжсекторними проектами, розробки стратегій для компаній, органів влади, регіонів та міжнародних програм.

Володимир є членом Несторівської групи, членом Наглядової ради Теплого Міста та членом наглядових рад кількох агенцій місцевого економічного розвитку та громадських організацій. Володимир був першим Виконавчим директором Львівського ІТ кластера.

Дивитися відео