Спільно з британською агенцією з інновацій Nesta представляємо міжнародну навчальну програму для підприємців із креативних індустрій – Creative Enterprise.  Географія Сreative Enterprise охоплює понад 20 країн світу. Creative Enterprise Ukraine є доступною для представників усіх секторів креативної економіки.

Основний елемент програми – чотириденний тренінг. Він дасть можливість зробити оцінку вашого існуючого бізнесу чи ідеї з точки зору фінансів, клієнтів та потенціалу розвитку. В основі методології – посібник Nesta Бізнес у сфері креативних індустрій. Тренінги проводять українські фасилітатори, акредитовані Nesta.  

Станом на вересень 2019 року Британська Рада провела 24 тренінги Сreative Enterprise Ukrainе у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Житомирі та Івано-Франківську. Навчання пройшли 505 підприємців-початківців. Всі вони є представниками культурних та креативних індустрій. Дізнайтесь більше тут

Випускники тренінгів отримують доступ до двох інших елементів Creative Enterprise Ukraine – пост-тренінгових можливостей підтримки та спільноти випускників.  

Для кого Creative Enterprise Ukraine? 

  • Креативні підприємці, які мають існуючий бізнес у таких секторах як архітектура, видавництво та література, візуальне мистецтво і фотографія, дизайн (інтер'єрів, прикладний, графічний, та інші), IT, цифрові медіа, комп'ютерні ігри, кіно, креативні хаби, мода, музеї, галереї та бібліотеки, музика, перформативні мистецтва, реклама та маркетинг, ремесла, телебачення та радіо.
  • Майбутні підприємці, які мають сформовану ідею для бізнесу в одному із вищеперелічених секторів.  

Перевага надається бізнесам до двох років.

Як стати учасником? 

На разі триває набір на тренінги, що відбудуться у грудні 2019 року у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.  Дедлайн – 7 листопада 2019 року.   

Тренінги реалізуються спільно із локальними партнерами програми. 

Ознайомтесь із розкладом тренінгів тут.  

Участь безкоштовна. Учасники із інших міст покривають дорогу та проживання самостійно. 

Заповнити аплікаційну форму тут.

У цьому розділі