Спільно з британською агенцією з інновацій Nesta представляємо міжнародну навчальну програму для молодих креативних підприємців — Creative Enterprise. Географія програми охоплює понад 15 країн світу. 

ДЛЯ КОГО?

  • Креативні підприємці, які працюють у таких секторах: видавництво, дизайн, мода, ремесла, архітектура, візуальне мистецтво, музика, перформативне мистецтво, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, тощо.
  • Програма Сreative Enterprise розрахована  на підприємців-початківців із досвідом у бізнесі не більше 2 років. Також  учасниками можуть стати майбутні підприємці, які мають сформовану ідею власної креативної справи.

За чотири дні навчання ви отримаєте знання, що допоможуть розвинути вашу ідею чи стартап у сталий креативний бізнес.  

Тренінги проводять українські фасилітатори, акредитовані Nesta. Учасники обираються за допомогою відкритого конкурсу. Тренінг розрахований на 25 осіб.

В Україні програма стартувала у 2015 році. Станом на серпень 2018 року ми провели 16 тренінгів у 9 містах України, на яких навчались 350 учасники. 

Дізнайтесь про результати програми Creative Enterprise в Україні тут.

Creative Enterprise Ukraine проводиться у різних містах України у партнерстві з креативними хабами. Програмний партнер — консалтингова компанія PwC, організаційний партнер — PPV Knowledge Networks  

 

У цьому розділі