Creative Enterprise: Ukraine

Креативні підприємці є рушіями сучасної економіки: будуючи зв’язки між творчими людьми і споживачами, вони сприяють економічному та культурному розвитку суспільств. Британська Рада об’єднала зусилля з британською агенцією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta та розробила 5-денні тренінги, на яких ви зможете отримати унікальні знання та навички, що допоможуть розвинути вашу ідею чи стартап у сталий та потужний бізнес. Програма проводиться у партнерстві з креативними хабами у різних містах України. Локальний партнер тренінгів - PwC.

ДЛЯ КОГО?

• Тренінги розраховані на людей, що працюють у креативних та культурних бізнесах чи стартапах: у сферах видавництва, дизайну, моди, музики, театру/танцю, кіно/телебачення, відеоігор і цифрових медіа, візуального мистецтва, архітектури та фестивального менеджменту.

• Учасниками можуть стати підприємці, які вже реалізували свою креативну ідею й мають 2-3 роки досвіду ведення бізнесу, а також люди на початковому етапі, що тільки мають ідею і бажають перетворити її на сталий креативний бізнес.

• Взяти участь у програмі можуть люди віком від 18 років, які володіють українською чи російською мовою (під час тренінгів передбачений переклад із англійської).

В Україні програма була започаткована у 2015 році. У рамках першогу випуску учасниками тренінгів стали 94 креативні підприємці з чотирьох міст України, серед них 20 учасників отримали гранти на подальший розвиток їхніх креативних бізнесів. Натисніть тут, щоб дізнатись більше про підтримані проекти. 

Детальний розклад наступного відбору та тренінгів восени 2016 року, умови участі та міста проведення буде анонсовано за цим посиланням.

У цьому розділі