Creative Enterprise: Ukraine

Креативні підприємці є рушіями сучасної економіки: будуючи зв’язки між творчими людьми і споживачами, вони сприяють економічному та культурному розвитку суспільств. Британська Рада об’єднала зусилля з британською агенцією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta та розробила 5-денні тренінги, на яких ви зможете отримати унікальні знання та навички, що допоможуть розвинути вашу ідею чи стартап у сталий та потужний бізнес. Програма проводиться у партнерстві з креативними хабами у різних містах України. Локальний партнер тренінгів - PwC.

ДЛЯ КОГО?

• Тренінги розраховані на людей, що працюють у креативних та культурних бізнесах чи стартапах: у сферах видавництва, дизайну, моди, музики, театру/танцю, кіно/телебачення, відеоігор і цифрових медіа, візуального мистецтва, архітектури та фестивального менеджменту.

• Учасниками можуть стати підприємці, які вже реалізували свою креативну ідею й мають 2-3 роки досвіду ведення бізнесу, а також люди на початковому етапі, що тільки мають ідею і бажають перетворити її на сталий креативний бізнес.

• Взяти участь у програмі можуть люди віком від 18 років, які володіють українською чи російською мовою (під час тренінгів передбачений переклад із англійської).

В Україні програма була започаткована у 2015 році. У рамках першогу випуску учасниками тренінгів стали 94 креативні підприємці з чотирьох міст України, серед них 20 учасників отримали гранти на подальший розвиток їхніх креативних бізнесів. Натисніть тут, щоб дізнатись більше про підтримані проекти. 

Ми відкриємо новий набір заявок у листопаді 2016 (тренінги проходитимуть у лютому 2017). Повний розклад та важливі дати будуть оголошені восени. Долучайтеся до нас у Facebook та Vkontakte.

У цьому розділі