Розвиток креативної економіки  – один із пріоритетних напрямків діяльності Британської Ради в Україні. Ми прагнемо аби місцевий культурний та креативний продукт став конкурентним, мислив категоріями бізнесу та приносив прибуток.  

Спільно з британською фундацією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta ми представляємо тренінги для молодих креативних підприємців.

За чотири дні навчання ви отримаєте знання, що допоможуть розвинути вашу ідею чи стартап у сталий бізнес. Програма проводиться у партнерстві з креативними хабами у різних містах України та консалтинговою компанією PwC

В Україні програма стартувала у 2015 році. На сьогодні ми провели 8 тренінгів у 6 містах України. Навчання пройшли 179 молодих підприємців. 

ДЛЯ КОГО?

  • Тренінги розраховані на людей, які працюють у креативних та культурних бізнесах/стартапах у таких секторах: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа,  фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла, тощо.
  • На тренінг для підприємців у сфері моди заявки приймаються по таких напрямках діяльності: створення брендів одягу prêt-a-porter, IT-рішення для моди (додатки і нові технології у розробці одягу), fashion фотографія (streetstyle, зйомки для глянцю), стилісти, PR-консультація, спеціалісти з fashion маркетингу, продюсери показів, fashion ілюстратори, fashion медіа (блоги, сайти, глянець). 
  • Програма Сreative Enterprise Ukraine розроблена для підприємців-початківців. Рекомендуємо її для людей із досвідом у бізнесі не більше 2 років, а також тих, хто має ідею креативного бізнесу і тільки планує започаткувати власну справу.

У цьому розділі