Creative Enterprise Ukraine

Креативні підприємці є рушіями сучасної економіки: будуючи зв’язки між творчими людьми і споживачами, вони сприяють економічному та культурному розвитку суспільств. Британська Рада об’єднала зусилля з британською фундацією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta та розробила триденні тренінги, на яких ви зможете отримати  знання та навички, що допоможуть розвинути вашу ідею чи стартап у сталий та потужний бізнес. Програма проводиться у партнерстві з креативними хабами у різних містах України. Локальний партнер тренінгів – PwC

PwC організовує для учасників додатковий – четвертий день тренінгу, присвячений локальному контексту та основним умовам ведення бізнесу в Україні.

В Україні програма стартувала  у 2015 році. На сьогодні ми провели 8 тренінгів у 6 містах України. Навчання пройшли 179 молодих підприємців. 

Наступний набір учасників програми відкриється восени 2017 року.

ДЛЯ КОГО?

• Тренінги розраховані на людей, які працюють у креативних та культурних бізнесах/стартапах у сферах: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа,  фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла.

• Учасниками можуть стати підприємці, які вже реалізували свою креативну ідею й мають не більше 3 років досвіду ведення бізнесу, а також люди на початковому етапі, які мають ідею і тільки планують започаткувати власну справу.

У цьому розділі