Nesta

Nesta — британська агенція з інновацій. Займається підтримкою ідей, що здатні поліпшити наше життя.

Nesta — наш офіційний партнер у реалізації глобальної програми Creative Enterprise. Методологію та посібник Nesta було розроблено у результаті втілення програми Starter for Six у Шотландії.

PPV Knowledge Networks

PPV Knowledge Networks — це агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Працює у Львові з 2008 року.

Реалізовують проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії. Їхніми основними партнерами є бізнес, органи місцевого самоврядування та міжнародні інституції.

Ключові сфери інтересів — це зелена економіка та креативна економіка. Їхнє портфоліо містить понад 50 проектів економічного розвитку.

PwC

Мережа PwC працює в 157 країнах, нараховуючи більш ніж 195 000 фахівців і займає провідну позицію на ринку аудиторських, податкових і консультаційних послуг. PwC встановлює стандарти і задає тон із надання професійних послуг у світі. До числа клієнтів фірми входить більше ніж 90% компаній з рейтингів «FTGlobal 500» та «FortuneGlobal 500». На українському ринку PwC присутня  з 1993 року. В Україні PwC співпрацює з Національним Банком України, Міністерством фінансів України, з іншими регуляторними органами та провідними компаніями, розробляючи та впроваджуючи найкращі практики.

IZONE

IZONE — креативна спільнота з відкритим доступом до студій-майстерень.

Культурний кластер розташовано в 4-поверховій індустріальній будівлі судоремонтного заводу. Приміщення об'єднує багатофункціональні зони — галерею, навчальні зали, виставковий простір, майданчик для перформансів і концертів, творчі майстерні, кафе, магазин та терасу.

Київ: Часопис

«Часопис» — київський креативний простір, заснований у 2012 році. Його організатори прагнуть розвивати малий і середній бізнес та підтримувати місцеву спільноту підприємців і стартапів. «Часопис» включає простір для подій і коворкінг. Співпрацює з різними партнерами, пропонуючи програми підтримки для своїх членів.

Харків та Дніпро: Spalah

Spalah — мережа креативних простів у Харкові та Дніпрі, де щодня відбуваються цікаві події - майстер-класи, презентації, лекції, кінопокази, дискусії, виставки.

Spalah — це місце зустрічі креативних людей та інкубатор для нових ідей. 

Всі.Свої

Всі. Свої — це мультибрендова платформа, що об’єднує велику кількість українських виробників різних напрямків. 

Івано-Франківськ: Тепле Місто

Тепле Місто — платформа, що об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська. 

Львів: Pawillion

Pawillion — львівський майбутній простір взаємодії, що прагне стати центром підприємництва та інновацій у найбільшому місті Західної України. Організатори простору прагнуть підтримувати місцеву спільноту інноваторів, надаючи їм доступ до навчальних бізнес-програм та віртуальної платформи, що сприяє творчій співпраці.

Одеса: Impact Hub

Impact Hub Odessa — креативний простір без кордонів, де інноватори мають змогу ділитися досвідом і надихатися. Це чудовий простір для роботи, відпочинку та розвитку амбітних соціальних ініціатив, розміщений у самому серці Одеси. Член міжнародної мережі Impact Hub. Громадський осередок, коворкінг, простір для подій, конференц-зал і фаб-лаб під одним дахом.