PPV Knowledge Networks

PPV Knowledge Networks – це агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі.Працюємо у Львові з 2008 року.

Ми реалізовуємо проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії.Нашими основними партнерами є бізнес, органи місцевого самоврядування та міжнародні інституції.

Ключові сфери інтересів – це зелена економіка та креативна економіка. Наше портфоліо містить понад 50 проектів економічного розвитку.

Ukrainian Fashion Week

Ukrainian Fashion Week – найбільший тиждень prêt-à-porter на теренах Східної Європи був заснований у 1997 році. Український Тиждень Моди проходить двічі на рік та повністю відповідає світовим стандартам проведення тижнів моди. Подія щосезону збирає понад 60 учасників, акредитує понад 200 українських та зарубіжних ЗМІ та приймає понад 20000 гостей.

IZONE

IZONE – креативна спільнота з відкритим доступом до студій-майстерень.

Культурний кластер розташовано в 4-поверховій індустріальній будівлі судоремонтного заводу. Приміщення об'єднує багатофункціональні зони - галерею, навчальні зали, виставковий простір, майданчик для перформансів і концертів, творчі майстерні, кафе, магазин та терасу.

Nesta

Nesta – британський інноваційний благодійний фонд, що допомагає людям та організаціям втілювати блискучі ідеї. Він націлений на підтримку ідей, що здатні поліпшити наше життя, охоплюючи різні напрямки діяльності - від інвестування на ранніх фазах розвитку підприємства до глибинних досліджень і практичних програм. Британська Рада співпрацює з Nesta останні три роки, поширюючи результати її досліджень і практичні ресурси у сфері креативної економіки та креативного підприємництва.

Nesta – наш офіційний партнер у реалізації глобальної програми Creative Enterprise. Методологію та посібник Nesta було розроблено у результаті втілення програми Starter for Six у Шотландії.

PwC

Мережа PwC працює в 157 країнах, нараховуючи більш ніж 195 000 фахівців і займає провідну позицію на ринку аудиторських, податкових і консультаційних послуг. PwC встановлює стандарти і задає тон із надання професійних послуг у світі. До числа клієнтів фірми входить більше ніж 90% компаній з рейтингів «FTGlobal 500» та «FortuneGlobal 500». На українському ринку PwC присутня  з 1993 року. В Україні PwC співпрацює з  Національним Банком України, Міністерством фінансів України, з іншими регуляторними органами та провідними компаніями, розробляючи та впроваджуючи найкращі практики.

Київ: Часопис

«Часопис» – київський креативний простір, заснований у 2012 році. Його організатори прагнуть розвивати малий і середній бізнес та підтримувати місцеву спільноту підприємців і стартапів. «Часопис» включає простір для подій і коворкінг. Співпрацює з різними партнерами, пропонуючи програми підтримки для своїх членів.

Харків та Дніпро: Spalah

Spalah – мережа креативних простів у Харкові та Дніпрі, де щодня відбуваються цікаві події - майстер-класи, презентації, лекції, кінопокази, дискусії, виставки. Spalah – це місце зустрічі креативних людей та інкубатор для нових ідей. 

Івано-Франківськ: Тепле Місто

Тепле місто - платформа, що об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська. 

Львів: Pawillion

Pawillion – львівський майбутній простір взаємодії, що прагне стати центром підприємництва та інновацій у найбільшому місті Західної України. Організатори простору прагнуть підтримувати місцеву спільноту інноваторів, надаючи їм доступ до навчальних бізнес-програм та віртуальної платформи, що сприяє творчій співпраці.

Одеса: Impact Hub

Impact Hub Odessa – креативний простір без кордонів, де інноватори мають змогу ділитися досвідом і надихатися. Це чудовий простір для роботи, відпочинку та розвитку амбітних соціальних ініціатив, розміщений у самому серці Одеси. Член міжнародної мережі Impact Hub. Громадський осередок, коворкінг, простір для подій, конференц-зал і фаб-лаб під одним дахом.